Tek Katlı Bina Elektrik projeleri-AUTOCAD

lord_41

Üye
Tek katlı evin elektrik projeleri gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim...

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
5 katlı bina elektrik projesi var işini görürse

tek kat lazım 5 kat çok komplex olur proje çiziminde yeniyim örnekler lazım.Proje bulmada gerçekten zorlanıyorum kaynak çok az..malesef ama tavsiyen için yinede teşekkürler

kardeş ha tek katlı ev olmuş ha 5 katlı bina ikiside aynı ikisinede sadece 1 katın projesini çiziyosun. Aydınlatma projelerinde o kadar karmaşık bi durum da yok zaten 1-2 çiz işin piri olursun ;)

ARKADAŞLAR GAZİANTEBİN EN BÜYÜK TAAHHÜT FİRMASINDA PROJE TASARIMCIYIM HERTÜRLÜ OKUL EV İŞ APT FABRİKA OTEL BUTİK OTEL RESTORASYON PROJELERİNDE BİNLERCE KEZ YER ALDIM İSTEĞİ OLAN KARDEŞİM VARSA [email protected] adresimden bana ulaşabilir.eger proje çizdirmek istiyende olursa uygun bir fiyat ile yrdımcı olabilirim :) ilgilenen arkadaşlara duyurulur

vede son olarak şunu da eklim uygulama ve belediye projelerini karıştırmayalım çünkü burası türkiye hiç bir elektrikçi projeye uymaz müthaitlerde son dk hep gol gelir ve abone sayıları üzerinde onanır.onun için arkadaşlar uygulamayı ayrı çiziyorum belediye ve onay mercilerini ayrı çiziyoruz şimdi aradaki far ne diyeceksiniz abone olayı başkada hiç bir fark yok :)

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri