Tek çanak anten kablosundan 2 televizyon çalıştırabilirmiyim?

Tek çanaktan Çift çıkışlı lnb ile 2 tv çalışınca vertical/horizontal sorun oluyormu?
Olmaz. Cift cikisli lnb bu is icin var:)

Eee arkadaşımızın sorunu ne? Çiftli LNB mi bulamamış

Degerli yorumlariniz için tesekkur ediyorum anladigim kadariyla calistiramam bu alet ile.

Tek kablo ile 2 tv izlenmez. Ciftli lnb alacaksiniz. Eve 2 canak kablosu gelmesi lazim.
Splitter zaten kendi icinde in ve outlar kisa devre. Ha kablolari birbirine baglamissin veya spletterle baglamissin degisen bisey yok.

çanak antenle ilgili bir soruda ben sormak istiyorum. çanak antenin çekimini nasıl engellenebilir acabaaaa???

çanak antenle ilgili bir soruda ben sormak istiyorum. çanak antenin çekimini nasıl engellenebilir acabaaaa???
Çanağın önüne konulan her hangi bir engel, lnb kapağına metal folyo vb. veya açılarını değiştirmek hatta kabloya sabotaj ... :D

Komşum balkonuma doğru anten yaktırdığı için Çanak antenin çekmesini istemiyorum önüne ne koyabilirimde çekmez?
Çanağın önüne konulan her hangi bir engel, lnb kapağına metal folyo vb. veya açılarını değiştirmek hatta kabloya sabotaj ... :D
Teşekkür ederim sabotaj yapınca tartışma oluyor komşum balkonuma doğru çanak anten taktırdıda ben çekmesini engellemek istiyorum anten boyunca kapatmalımıyım önünü bir kısmını kapatsam yeterli midir?

Komşum balkonuma doğru anten yaktırdığı için Çanak antenin çekmesini istemiyorum önüne ne koyabilirimde çekmez?

Teşekkür ederim sabotaj yapınca tartışma oluyor komşum balkonuma doğru çanak anten taktırdıda ben çekmesini engellemek istiyorum anten boyunca kapatmalımıyım önünü bir kısmını kapatsam yeterli midir?
hemen hemen hepsini kapatmanız lazım yada çanağı biraz oynatın ayardan çıksın.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri