Tedaş Staj DefteriSorunu ..

DJ_OZKAN

Üye
Merhaba arkadaşlar ben elektrık ogrt 4 sınıf ogrencısıyım bu yıl 4. sınıfa gecmıs ve 24 gunluk stajımı tedaşta yapıyorum ama burda gıttım ılkgun benı muhendıslerle tanıstırdılar sonra benım gıbı bırkac stajer ogrencıde oyle bos bos oturduk sonrada gıttık ımzamızı attık geldık bana bır dokuman verdıler ama bu dokumanlarda herhangı bır sekılde uygulama yok dırek bılgıye dayalı .. bende onlara bunlarla staj defterı yapamayacagımı onlarda hayalı seyler yapmamı soyledıler ama verıldıgım bolumle ılıglı fazla bır bılgım yok hıc yoktan bu bolumle ılgılı ornekler vs varsa paylasır yardımcı olursanız sevınırım.. sımdıden hepınıze tesekkur ederım... Bölüm = Tedaş Ar - ge yanı sanırım plan ve proje bolumune gırıyor ben bır sıtede buna ornek buldum ama oraya gıremıyorum uyede olamıyorum referans vs ıstıyor ...

Bu sitede de tedaş staj defteri var ararsan bulabilirsin

bılıyorum ama dırek bılgıye dayalı herhangı bır sekılde bole su saatte kuruma gıttım vs gıbı bır durum gerceklık ornek teskıl etmıyor .... forumda bınlerce kez arama yaptım hatta butun forumlarda ama ar ge ıle ılgılı ornek uygulama yok malesef

O Tedaş Defteri Linki Bana Mesaj Olarak Ulaştirabilrmisn Acil Lazimda.

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,916
Son üye
adil.degirmenci

Yeni konular

Geri