TEDAŞ 1.Bölge/2.Bölge/3.Bölge Birim Fiyat Kitabı Hakkında

halat

Üye
Merhaba,
Aradığım bazı pozları TEDAŞ Birim Fiyat Kitabında bulabiliyorum. Sormak istediğim şu: aradığım poz bu üçünde de (TEDAŞ 1. Bölge/2. Bölge/3. Bölge birim fiyat kitapları) aynı fiyatta. O halde neden 3 bölge olarak ayrı ayrı kitap yayınlanıyor da hepsi TEDAŞ birim fiyat kitabı olarak birleştirilip yayınlanmıyor. Bölgelendirmenin mantığı nedir ? Acaba bana gerekli olan pozun bu üçünde de aynı fiyatta olması tesadüfen olan bir şey mi? Başka herhangi bir poz bu kitaplarda farklı fiyatta olabilir mi?

Teşekkürler

bölgelendirmenin mantığı yapacağın işleri bulunduğun şehire göre farklı fiyatlarda olduğunu anlatmak.
Kitabın başında yazar zaten il il. dikkatli inceleyiniz.

teşekkürler

Delikanlı 6 sene önce üye olmuşsun foruma . 6 senede bir tek paylaşımda bulunmamışsın. 6 sene önce yazılmış mesajdan yardım istiyorsun . Tuhaf .
Öncelikle merhaba, forumu bilgi paylaşımı yapan değerli kişileri takip etmek için kullanıyorum bilgi ve tecrübemin yetersiz olduğu konularla alakalı olarak, sizlerden yardım isteyen bir kimseye sorgulama yapmadan önce yardım elinizi uzatmanız daha mantıklı olacaktır. Yine de siz bilirsiniz. Yapmadığınız yardım ve yorumunuz için teşekkür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri