Hes Kumanda operatörü

Elk.00

Üye
Arkadaşlar merhaba hes 'kumanda operatörü olarak Antalyada X firmasına başvuruda bulundum.Telefon da mülakat yapıldı işe çağırıldım.Tecrübesizim görevlerim nedir ?
Yardımcı olursanız sevinirim.
Kurulu güç 1.8 MWh

Teşekkürler

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Arkadaşlar merhaba hes 'kumanda operatörü olarak Antalyada X firmasına başvuruda bulundum.Telefon da mülakat yapıldı işe çağırıldım.Tecrübesizim görevlerim nedir ?
Yardımcı olursanız sevinirim.
Kurulu güç 1.8 MWh

Teşekkürler
günlük üretim planlamasını yük tevzi merkezine bildirmek saatlik değerleri bildirmek üniteleri devreye alıp çıkarmak manevra yapmak vs tam olarak sorun bu muydu bilmiyorum ama detaylı anlatmamı istersen onuda yaparım

günlük üretim planlamasını yük tevzi merkezine bildirmek saatlik değerleri bildirmek üniteleri devreye alıp çıkarmak manevra yapmak vs tam olarak sorun bu muydu bilmiyorum ama detaylı anlatmamı istersen onuda yaparım
[/QUOTE

Bilgi için teşekkürler biraz daha detaylı anlatırmısınız.Bakım ve üretim bakımları ne oluyor.

Kumanda operatörleri bakıma karışmaz bakım ekibi ayrıdır yani ben kamuda çalışıyorum bizde öyle özel sektörde de aynıdır sen sadece üretimden sorumlu olursun manevra ytm ve mytm ile iletişimi sağlarsın

Kumanda operatörleri bakıma karışmaz bakım ekibi ayrıdır yani ben kamuda çalışıyorum bizde öyle özel sektörde de aynıdır sen sadece üretimden sorumlu olursun manevra ytm ve mytm ile iletişimi sağlarsın
İnşallah başlayacağım yerdede öyledir.
Çok teşekkür ederim.

örnegin: hattakı kesici arızalandı sen gerekn manevrayı yaparsın kesiciyi değiştirmek senin görevin değil bakım ekibinin işidir

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri