Tecrübe kazanmanın yaşı yok arkadaşlar

tekin126

Profesyonel Üye
evımın balkonunda çalışma masamı koydum içerde sıkıcı oluyor:) az önce bir ara eve gırdım çalişma masamda merceklı işikli lambam var güneş işiği tam uzerıne denk gelmış altındada çalışma yaptığım konuyla ilgılı ucuz telefonlardan Nokia 1208 hiç aklımın ucundan geçtığıde yok mercek telefonu yakacak kadar isi verır:) balkonda bir patlama hemen fırladım ne oldu dıye masamın uzerı savaş alanı gıbı sankı bomba atmışlar masama okadar isinmişki tuş takımı yanmış hadı o neyse batarya isidan patlamış Allahtan hanım çıkıp oturuyor o varken olmadı yoksa ayvayı yemıştık ucuz kurtulduk:)

evımın balkonunda çalışma masamı koydum içerde sıkıcı oluyor:) az önce bir ara eve gırdım çalişma masamda merceklı işikli lambam var güneş işiği tam uzerıne denk gelmış altındada çalışma yaptığım konuyla ilgılı ucuz telefonlardan Nokia 1208 hiç aklımın ucundan geçtığıde yok mercek telefonu yakacak kadar isi verır:) balkonda bir patlama hemen fırladım ne oldu dıye masamın uzerı savaş alanı gıbı sankı bomba atmışlar masama okadar isinmişki tuş takımı yanmış hadı o neyse batarya isidan patlamış Allahtan hanım çıkıp oturuyor o varken olmadı yoksa ayvayı yemıştık ucuz kurtulduk:)
Oruçlu iken bir de hanımdan dayak yerdin Süleyman abi.İftarı erken açardın.;)
Vallahi bizim hanım deli oluyor. Evin içi tamirat malzemesi dolu. Bir sucu da bir elektrikçi de bir kasapta ne varsa hepsi var bende. Beni bir gün kovalayacak evden ama ne zaman.;)

:)sorma hocam dayak yemeye razıyım allah korusun patlıyan bataryadan parça fılan gelırse o zaman kotu :) gençken farkındaydık gerçı ama şimdıkı kadar değil allah kımseyı eşinden ayırmasın bellı yaştan sonra bızım derdımızı kımse çekmez:))

:)sorma hocam dayak yemeye razıyım allah korusun patlıyan bataryadan parça fılan gelırse o zaman kotu :) gençken farkındaydık gerçı ama şimdıkı kadar değil allah kımseyı eşinden ayırmasın bellı yaştan sonra bızım derdımızı kımse çekmez:))
Vallahi Süleyman abi ben bile yaşım 30 eşime bir şey oldugunu düşünüyorum gözlerim doluyor ve dayanamıyorum. Allah ayrılık acısı vermesin. Ucuz atlatmışsınız. Büyük geçmiş olsun saygıdeğer ustam/abim.

sağol allah razı olsun allah kimseye aci gostermesın şaka bır yana baya korktum:) burada yazdım ben yaşadım okuyan arkadaşlarda mutlaka tecrübe olarak bır soru işaretı bırakır dıye duşunuyorum okadar güneş işinları güçlü gelmışkı telefonun tuş takımı mercek yakmış batarya patlamış ama o sadece masanın ustunu karıştırmış:)

Vallahi Süleyman abi ben bile yaşım 30 eşime bir şey oldugunu düşünüyorum gözlerim doluyor ve dayanamıyorum. Allah ayrılık acısı vermesin. Ucuz atlatmışsınız. Büyük geçmiş olsun saygıdeğer ustam/abim.

Süleyman Ustam çok geçmiş olsun, konuyu okuyunca bu vidyo aklıma geldi aradım buldum, millette para çok dert yok böyle harcıyorlar. Ana konu; her türlü malzemeyi nasıl kullanacağımızı nasıl koruyacağımızı bilirsek bize tehlike olarak dönmez aksine hayatı kolaylaştırır.
[video=youtube_share;NiKzrnKR3Ts]http://youtu.be/NiKzrnKR3Ts[/video]

Vay agam be , bizim forumun erkekleri hanım korkusuyla yaşarlarmış da haberimiz yokmuş.
Benim gibi ana kuzusu olacaksınız ve ananızın dizinin dibinde yaşayacaksınız ve el kızına minnet etmeyeceksiniz.

Ama bu lüksü sınırsız sanmayın ananız öldüğü gün kıyametinizdir .
2m3frde.gif

Evlilik , bencil olma hakkınız olan tek müessesedir !

Anneannem 65 ler de katarak ameliyatı olmuştu.
O yıllarda matlaşan göz merceği tümden çıkarılırdı.
Verilen gözlükler 15-18 numara gibi olurdu ve güneşte kağıt tutulduğu an oyulurdu.

Kısa sürelide olsa batarya patlayınnca şiddetli parlama oluyor ve yakma etkisi yüksek .
Aman dikkat , Allah CC muhafaza buyursun .

merhaba sağolun arkadaşlar kazim hocam ben 15 yıldır anne şefkatinden uzağıl annenize allah uzun ömür versın annelerın yerı başka benım yerımede ellerinden op hocam daha dun gıbı hatırlıyorum evlı olduğum halde ben sütü çok severım sabah erkenden ineklerden taze süt sağar kaynatır getırırdı annelerımızın hakkıda ödenırmı bılmıyorum ne yapsak az

Peygamberimiz Hz Muhammed (sas) : 'Cennet anaların ayakları altındadır' diye buyurmuş. Ah ayaklarının altı öpülesi güzel analarımız.

"Bekara karı boşamak kolaydır" diye argo bir Atasözümüz vardır hatırlatırım. Ayrıca Evlilik Müessesi bencilliğin olmadığı tek yerdir, kendi istek ve ihtiyaçlarından önce eşinin ve çocuğununkiler gelir her zaman. Bu Baba ve Eş olmanın getirdiği bir sorumluluktur. Allah kimseyi yalnız, tek başına bırakmasın.
Konuyla ilgilide "Eşşeğini sağlam kazığa bağla sonra Allah'a tevekkül et" sözü aklıma geldi, önce tedbir, tedbir alındığı halde kaza oluyorsa kaderdir. Sn Tekin126'nın yaşadığı olay görünmez kaza türünden nitelendirilebilir, geçmiş olsun.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri