Teco plc ile ilgili sorular buraya

Herkese selamlar.Bir konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum. Teco 30 hr-a plc 4rd pt100 modülüm var pt100 den değer okumak istiyorum.Nasıl yapabilirim.Veya basit bir uygulama örneği paylaşabilirmisiniz
merhaba;
teco plc programında solda parameter set var ona tıkla I-Q assignment yazar ona bölüme gir secılı cpu nun uzerıne sag tıkla tp03-4rd modulunu ekle .modulu ekledıkten sonra sag tarafta 4 kanaldan okuyacagın D regısterlerını goruceksın.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
merhaba;
teco plc programında solda parameter set var ona tıkla I-Q assignment yazar ona bölüme gir secılı cpu nun uzerıne sag tıkla tp03-4rd modulunu ekle .modulu ekledıkten sonra sag tarafta 4 kanaldan okuyacagın D regısterlerını goruceksın.

Onları ayarlıyorum zaten sıkıntı yok.Ama programı nasıl yazacağım hangi komutları kullanacağım onu bilmiyorum.Biraz araştırdım bi kaç deneme yaptım olmadı.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri