Teco Akıllı Röle İle İlgili Sorular Buraya

Teco Akıllı Röle İle İlgili Sorularınız bize sorabilirsiniz çok kısa sürede yardımcı olabiliriz.
Teco İzmir Bayii

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
izmirde yeriniz nerede? ve hangi firma?

kolay gelsin arkadaşlar bende bir sistemin kumanda panosu var içinde teco sg2 plc var içindeki ladder diagramını görüp değiştirebilirmiyim yada teco plc den alsam kendim nasıl programlayabilirim? sg2 client programını bilgisayarıma indirdim motorları çalıştırdım fakat zaman ayarlı yapamadım yardımcı olurmusunuz?
şu anda sistemi kurdum çalışıyor müşterim zaman ayarlarını değiştirmemi istiyor bilmediğim için yapamıyorum

kolay gelsin arkadaşlar bende bir sistemin kumanda panosu var içinde teco sg2 plc var içindeki ladder diagramını görüp değiştirebilirmiyim yada teco plc den alsam kendim nasıl programlayabilirim? sg2 client programını bilgisayarıma indirdim motorları çalıştırdım fakat zaman ayarlı yapamadım yardımcı olurmusunuz?
şu anda sistemi kurdum çalışıyor müşterim zaman ayarlarını değiştirmemi istiyor bilmediğim için yapamıyorum
programı buradan paylaşın ben yardımcı olayım.

Eray bey plc nin modeli: SG2-20VR-D sistemde 8 adet motor 6 start butonu 1 stop butonu var.

Q01:motor1 Q02:motor2 Q03:motor3 Q04:motor4 Q05:motor5 Q06:motor6 Q07:motor7 Q08:motor8
I01:start1 I02:start2 I03:start3 I04:start4 I05:start5 I06:start6 I08:stop

I01:start1 e basıldığında Q01:motor1 devreye giriyor I08:stop butonuna basıldığında Q01:motor1 devreden çıkıyor (start-stop kısmını yaptım)

I02:start2 ye basıldığında Q03:motor3 devreye giriyor I06:start6 basıldığında Q03:motor3 devreden çıkıp Q01:motor1 ve Q05:motor5 devreye giriyor 5 dakika çalışıyor , 4:40 dk da Q02:motor2 devreye giriyor 20 saniye çalışıyor 5. dakikada Q01:motor1 , Q02:motor2 ve Q05:motor5 duruyor sistem tekrar başa geliyor. herhangi bir zamanda I08:stop butonuna basarsak sistemi durdurabiliyoruz.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri