teşhir dolabı buhar yapıyor

tayfun_21

Üye
teşhır dolabı camlı bı dolap ve buhar yapıyor nedenı nedır arkadaşlar yardım lutfen

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Buhar yapmak derken yoğuşmadan dolayı buğulanıyor sanırım .. Normalde olması gereken çift cidarlı cam ve ısıl izolasyonlu cam kullanılmalı.. Eğer tek cam kullanıldıysa bunun cift katlı izolasyonlu cam ile değiştirilmesi gerekli.. ama çift katlı cam ise arasındaki gaz kaçmış olabilir çatlak filan varsa olabilir yada yapıştırıldığı silikon kaçırmış olabilir..

yok hacam ya yenı olan bışey camlar gayet iyi durumda 3 hafta once buzlanmadan dolayı derece düşüklugu vardı 9-10 derece lerden 6n ya ındırdım

teşhir dolabının iç sıcaklığı ile bulunduğu ortam arasında sıcaklık farkı çok mu yüksek acaba ?

teşhir dolap camları genellikle ısıtıcılı oluyor. varsa onları bir kontrol etmeni öneririm dostum.

arkadaşlar sorunu fan takarak çözdüm izmir kordonda olan işletmede yapıyodu bu sorunu fazla nemden dolayıı buhar yapmış bende bı fan taktım sorun giderildi teşekkurler

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri