TD200 ile Timer Set Değeri Değiştirme

Merhaba arkadaşlar. TD200 ile ilgili ilk uygulamam olacak ve ben en başından çuvalladım. Yazılmış bir programda bulunan herhangi bir zaman rölesinin set değerini TD200 üzerinden nasıl değiştirebilirim? Aktüel değeri izleyebiliyorum fakat set değerini değiştirecek noktaya bi türlü gelemedim. Belki de çok basittir fakat bilmeyen ve yeni başlayan için zor :-( Bunu bana küçücük bir örnek ile açıklayarak bilgi ve tecrübesini paylaşacak kişi varmıdır ? Yeni tek bi zaman rölesi ve bunun sayacağı zaman değerini değiştiricek yazılım.. Alaka gösterecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
ızleme degerını eger sen ayarladı ısen yapman gereken empleted data ıle actıgın sayfanın altında ısaretlemen gereken kutular var ıkıncı kutuyu ısaretlersen operatore verı alanındakı degerı degısrırmesıne ızın verırsın yanı o kutuyu ısaretlemessen dısarıdan deger gıremessın ayrıca recep cetının s7 200 ıle ılerısevıye otomasyon kıtabını alırsan td200 ıle ıstedıgın bılgılere ulasırsın

Forum istatistikleri

Konular
128,123
Kullanıcılar
449,827
Son üye
kontrol31

Yeni konular

Geri