Tavsiye edebileceğiniz bir elektrikli ısıtıcı var mı?

yasemin968

Üye
İyi akşamlar, Ben evimde kullanmak için elektrikli ısıtıcı almayı düşünüyorum. Ama piyasa da çok çeşitli seçenekler var, Watt olarak, model olarak kararsız kaldım. Portatif taşıyabileceğim, ekonomik bir ısıtıcı olsun istiyorum. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Evde sürekli mi yanacak bu ısıtıcı bir elektrik teknisyen i olarak tavsiye etmem çünkü elektrik bizde çok pahalı!Ama kısa süreli çalıştıracaksanız orjinal Ufo marka bulabilirseniz onu alın fiyatı diğerlerinden pahalıdır fakat verim olarak diğer markalardan daha iyi ısıtır.Watt olarak kullanacağınız oda ne kadar büyük?Odanız çok büyükse ısıtıcı nın kilowatt ı da büyük olmalı ki ısıtsın eğer oda büyük ve siz küçük ısıtıcı alırsanız odayı ısıtmayacak ve sürekli çalışacaktır.

Bence pratik çözüm olarak fanlı ısıtıcılara bakın.Ortamı 5 dk içinde kırar.Taşıması pratik.

Tabiki yorumlara alternatif bu ısıtma oda şartlarına göre değişsede pratik uygulama olarak arkadaşlarıma katılıyorum.

Ancak benim tavsiyem eğer fan sesi rahatsız edici derseniz yağlı radyatörde öneririm.

Hepinize çok teşekkür ederim. Nete giremedim. Elektrikli sobayı veya ısıtıcıyı ara ara kullanmayı düşünüyorum sürekli değil. Ben şu tip bir ısıtıcı düşünmüştüm

9940789231666.jpg

3D Isıtma
Devrilme Emniyeti

Genel Özellikler
  • 2750 W Toplam Güç
  • Quartz Isıtma Elemanı
  • 230 Volt
  • Devrilme Emniyeti
  • 5 Isı Kademesi
  • Isıtma Alanı Min. 25 m² - Maks. 50 m²
  • Yükseklik / Genişlik / Derinlik (mm):
  • 450x494x219
  • EAN 8699272853616

Tabii ben bilemiyorum ekonomik yakar mı? Görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

İnce hesaba girmeye hiç gerek yok. Ne yakarsanız yakın tek bir odanın ısıtma maliyeti aylık 50 tl dir. (Adam! lar yapmış)

`` Türk, gözüyle ateşi görmezse ısınamaz''

ec6b005a-a272-44a1-87db-7910a4f9a92f-m.jpg

Kapalı mekansa yağlı radyatör alın. Balkon gibi açık mekansa UFO alın.

Hepinize çok teşekkür ederim değerli, kıymetli fikir ve düşünceleriniz için. Harikasınız!

Dün gittiğim avm de birçok ısıtıcılar gördüm yukarda bahsettiğim ısıtıcı benzerlerini farklı markalarda yakinen gördüm ama hiçte sağlam, sağlıklı gelmedi.
Ve bu ısıtıcıyı aldım inşallah pişman olmam...

image.jpeg

• 2 Kademeli Isıtma Seviyesi
  • 600W/1200W
  • Şık Ve Modern Tasarım
  • Konforlu Isıtma Sistemi
  • Otomatik Devrilme Emniyeti
  • Özel İşlenmiş Karbon Tüpler
  • 80° Açı ile Sağa-Sola Dönme Ayarı
  • Banyo Ve İç-Dış Mekanlarda Kullanım Özelliği
  • 2 Yıl Garanti

Forum istatistikleri

Konular