Tapusuz eve elektrik çekilir mi?

su motoru + ev için beraber hesaplamalar yapılmalı kablo kesitleri extra sigortalar kaçak akım rolesi vs gibi ne varsa
Diğer aklınıza geliyorsa elektrikci ona göre hesap yapsın
Şuan komşudan çekiyoruz elektriği.Elektrik tesisatı yapılı.Dediğinizi sorayım.Bunu uedaşa mı soracağız.Yoksa normal elektrikçiylemi görüşeceğiz.

.. bina için iskan tapu vs alınamıyor mu.. ben anlamadım şimdi..

.. tamam anladım da.. bina yapmanın yasak olduğu bir arazimi tarla mı..?

Benim anlamadığım bölgedeki elektrik dağıtım şirketi kaçak elektriği nasıl fark edemiyor? Yanlış, herkes yapıyor diye doğru olmuyor. Gidin gereken yerlere başvurunuzu yapın önce ev için tapunun arsa özelliğinden konuta için çevirin sonrada elektrik için başvurunuzu yapın.

Kuyu işini yapamadım.Şimdi benim eve direkten hat çekili.Bunu saat olmadan direk bağlasam olurmu.

Kuyu işini yapamadım.Şimdi benim eve direkten hat çekili.Bunu saat olmadan direk bağlasam olurmu.

ortak mı arıyorsunuz ?
yazacak çok kelimeler var ama bu yazınınız uygulamasından vazgeçin .
su motoru tavsiyemi de ( kuyu ) vazgeçtim geri aldım .

doğal kaynaklardan enerji üretimi yapın , örnek : güneş enerjisi , diğer ( araştırınız ) ?

Yetkili elektrikçi size abonelik konusunda yardımcı olur.
Ama abonelik başvurusu yapabilmeniz için evi yaptığınız arazinin tapusunu isteyecekler ve bu arazi üzerinde mevcut bir ev olduğunu kanıtlamanız lazım.
Boş araziye evi yaptınız ama belediye özel idare vs bilgi vermediniz.
Yasal olarak orada bir ev olduğu belli değil ve doğal olarak elektrik aboneliği almanız sizi biraz yoracak tır.
Allah kolaylık versin başka bişey diyemiyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,891
Son üye
Ercan29

Yeni konular

Geri