Tapusuz eve elektrik çekilir mi?

Halletmediler.Burda çadırlarda yaşayan insanlarda elektrik var yasal.Ben koca ev yaptım elektrik vermediler.Bende mecbur kendim çektim.Bekledim ama vermedikleri için sayaç buldum bağlayacağım Birşey derlerse çadırları göstereceğim.Bu çadırlar benim evimden dahamı dayanıklı onlara veriliyor diye mahkemeye gideceğimi söyleyeceğim bir şey derlerse.Elimde başka çare kalmadı bayram günü komşudan çekiyorum elektriği.Bekledim yaparlar birşey diye ama yok.

Emsal gostersende hiç bir şey çıkmaz.
Olan sana olur .
Elektrikciye gittin ne dedi

Kurban Bayramınız mübarek olsun.Yeni bir konu açmayayım dedim.Şimdi benimde aynı sorun var.Şimdi ben direkten kabloyu çektim.Bir saat alıp bağlayacam.Bir sorun olurmu.Uedaş okumassa bedava elektrikmi kullanmış olurum.Hayırlı Bayramlar.
Bedava ... Başkasının malını kullanmak ... Ücretini ödemediğiniz eşyayı / hizmeti haksızca kullanmak ... Hırsızlık!

Yukarıda sayılanların bahanesi var mı? Karşı çadır barakalari kim kurmuş, kim sayaç bağlamış onların da haksız kullanmadığı biliniyor mu? Sizde görülen sizden istenen eksikler neler?

Emsal gostersende hiç bir şey çıkmaz.
Olan sana olur .
Elektrikciye gittin ne dedi
Ruhsat olmadıgı için verilmiyor dedi.Proje yok kendim yaptım binayı.Müteahite git parayla yapıyorlar dedi ama güvenmiyorum onlarada.

Bedava ... Başkasının malını kullanmak ... Ücretini ödemediğiniz eşyayı / hizmeti haksızca kullanmak ... Hırsızlık!

Yukarıda sayılanların bahanesi var mı? Karşı çadır barakalari kim kurmuş, kim sayaç bağlamış onların da haksız kullanmadığı biliniyor mu? Sizde görülen sizden istenen eksikler neler?
Çadıra elektrik vermek haksızlık değil ben eve çekincemj haksızlık hırsızlık.Gelsinler okusunlar sayacı vereyim parasını.Çadırlar direkten almış 20 senedir kullanıyor.Eskiden birşey dememişler demekki kullanıyorlar.

Ruhsat olmadıgı için verilmiyor dedi.Proje yok kendim yaptım binayı.Müteahite git parayla yapıyorlar dedi ama güvenmiyorum onlarada.

ruhsatsız binayı yıkma durumu ? yok mu ? güvenip yaptınız .

Son düzenleme:
ruhsatsız binayı yıkma durumu ? yok mu ? güvenip yaptınız .
suyu nasıl kullanıyorsunuz ? kuyu kazıldı .
bahçe ekim işi yapıyormusunuz tarla gibi .

şartlar uygunsa , yetkili bir elektrikci bulun danışın
su motoru için başvuru yapılabilir .
Hocam bu cadırlar simdi dahamı güvenli.Bi sel oldumu gitti hepsi.Elektrik bütün hepsini yakar.İnsanlar telef olur orda.Yani burda haksız bir durum var.Ve çok büyük ihmal var.Kuyu yok.Ev var 1 dönüm bahçe var tavuk kaz falan var.

Isten anlayan yetkili elektrikci bulun danışınız su motoru başvurusu yapın elektrik alın.

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,808
Son üye
YunusKibar

Yeni konular

Geri