Tamir için çıktığı direkte elektrik çarptı.

veysel28

Profesyonel Üye
Arkadaşlar geçen gün haberde izledim sizinle paylaşayım dedim.Bir meslektaşımız direğe çıkmış arıza gidermeye çalışıyor sanırım.Gerekli önlemleri almamış olmalı ki sonu hazin olmuş.Arkadaşlar lütfen yaptığımız işi hafife almayalım çok dikkatli ve tedbirli davranalım.Meslektaşımıza Allah tan rahmet kalanlara baş sağlığı diliyorum.Tamir için çıktığı direkte elektrik çarpması sonucu hayatını kaybetti - YouTube :(

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
allah rahmet etsin azami dikkat de her zaman fayda vardır

videoyu izleyemiyorum işyerinde engelli.direk üzerinde yanıp kendini yere atan arkadaş sanırım.nasıl oluyorda yanıyor onu anlamıyorum.çarpıp atması gerekmiyor mu?

Belediyenin fen işlerinde çalışıyormuş..
tedaş ın yetkisinde değil mi oralar..fen işleri ne alaka.?

Evet belediyenin fen işlerinde çalışıyormuş. Tedaşın sorumluluğunda mı onu bilmiyorum ama hiçbir güvenlik önlemi alınmamış çıplak elle direğe çıkmış.Buna nasıl izin verildi orası ayrı bir konu.

arkadaslar sanırım iki konu karıştı bu videoda yanan arkadas değil bu arkadas ne elektrik dağıtım firmasından nede her hangi bir belgeye sahip kisi kendi işi için cıkıyor enerji vermeye ve çarpılıyor direkde asılı kalmıs rahmetli olmus

bilmediğin işe karışma dağıtım firmaları elinde her türlü imkan varken bu kazalar yaşanıyor ama işte bizim zihniyet bana bişey olmaz üzüldüm valla yazık olmuş

Küfür ededeceğim forumdakilere(sizlere) ayıp olacak.
Be Allah'sızlar, üç kuruş kazanmak için adamın aldığı risklere bak. Allah taksiratını affetsin.:(

Ölüm ölene zordur arkadaşlar.
"Biz bir kişiyi kaybederiz ölen ise herkezi !"

Malesef şuan tedaş çalışanlarının bir çogu taşöran firma .1000-1300 tl maaşa talim ediyorlar. bu gibi riskli işler için çok komik bir üçret. KISACA MODERN KÖLELİK.

- - - Updated - - -

Malesef şuan tedaş çalışanlarının bir çogu taşöran firma .1000-1300 tl maaşa talim ediyorlar. bu gibi riskli işler için çok komik bir üçret. KISACA MODERN KÖLELİK.

Yalnız videodakilerin söylediklerine bakılırsa hala yaşadığı söyleniyor.. sonradan hayatını kaybetmiş olabilir.

Allah Rahmet Eylesin.

Yanan Teknisyen :

[video=youtube;D0lCu3HEHhY]http://www.youtube.com/watch?v=D0lCu3HEHhY[/video]

evt bu haberi ben de görmüştüm tv de... bu arkadaş hayatını kaybetmiş mi? sayın wolfene nin dediği gibi...konular karışmış...

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri