Tamir edebilen ve ihtiyacı olana ÜCRETSİZ Kontrol kartı ve sürücüler...

gpeker2003

Üye
Zamanla muhtelif yerlerden çıkan resimde görülen kontrol kartı ve sürücüler forum üyesi ve ihtiyacı olan bir arkadaşın işine yararsa ücretsizdir. İkitelli/İstanbul' dan elden yada karşı ödemeli kargo ile teslim alabilirsiniz.

1 er adet;

Kontrol Kartı : 5 eksen destekli, inputlarında sorun olabilir. Motor kontrol tarafı çalışıyor. PWM çıkışı var.

STK672 Unipolar step motor sürücüsü : Motor bağlantığında kısa devre yapıyor.

DM860 Sürücü 80VDC 7.8A : Motor çıkışlarındaki diyotlar değişmiş. Alarma geçiyor.

Leadshine M542 48VDC 4.2A : Alarma geçiyor.

Mesajla da ulaşabilirsiniz.

hh450.jpg
hh468.jpg

hh490.jpg
hh47c.jpg

kardeş bana gönderebilirmisin inceleme amaçlı arçelik beko servisi ılgın\ konya 05333991410

DM860 işime yaraya bilir. Bendeki sürücü ile aynı yerler yanmadı ise yedek parça olur .

Kusura bakmayın geç cevap verdim. Malzemeler, forumda uzun zamandır emeği geçen bir arkadaşımıza gönderdim.

Selamlar...

gpeker2003 merhabalar,
Kontrol kartı elinde duruyorsa bana gönderir misin?

Bir önceki mesajda yollandığı söylenirken bu soru sorulur mu hocam.
İşte sıkıntımız burada forumların bilgi yuvası değilde çöplüğe dönmesi bu yüzden.
adamın sorduğu lineer kızak sorusuna şu ölcüye şu ölcü bir makine kaça çıkar diye soru sorabiliyorsak
o konudan yaralanıp kendine bir fikir çıkaracak arkadaşada yazık ederiz o konuyu açan arkadaşada.
Bu forumda bilgisi altın değerinde kardeşlerimiz abilerimiz var onları bu şekilde küstürürüz ve o değerli
kaynağa ulaşamayız. Ben belkide 6 aydır bu forumda acaba ne var diye 2009 senesindeki konuları bile okuyorum.
Bunu severek zevkle yapıyorum. Bazılarında resim linkleri ölü olmasına rağmen o resmi paylaşan ustalarıma
yeniden resimleri bilgileri paylaşın diye rica ediyorum. Neden ; bende kendime ait kafamda oluşturabileceğim
ölçüsünü vidasını rayını kızağını hazırlayabileceğim bir makine yapmak istiyorum ama yapınca karşısına geçip
bu makine kopya değil özgün ve bana ait diyebilmeliyim. Fakat bu konulara verilen bazı cevaplar beni soğutmak istiyo
inatla üzerine gidiyorum. Bazen sayfayı kapatıveriyorum sinirlenip. Ama tekrar açıp başlıyorum okumaya.
Yoksa herkes ister hazır şema gelsin elimize keselim birleştirip yapalım. Ee oldu bizimde routerimiz yani bizde ustayız.
Bu olmaz sayın arkadaşlar şimdi burada beni yanlış anlayanlarda olabilir, olsun ne yapalım eğer sürç-i lisan ettiysek affola.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri