Tamburdaki delik kapanırmı

Bayram çıksın firmayla görüşecem bakalım saolun arkadaşlar

Tanbur, paslanmaz saç ve argon kaynagı ile yama yapılabilir ama; en ufak bir çapak kalması durumunda, çamaşırlar yırtılacaktır. Kaynak yapmak içinbıle olsa, tanbur nasılsa sökulecek, sök tak ayrıca işçi,li,k ödeyeceksınız. Yenı tanbur taktırmak daha mantıklıdır.

Tanbur, paslanmaz saç ve argon kaynagı ile yama yapılabilir ama; en ufak bir çapak kalması durumunda, çamaşırlar yırtılacaktır. Kaynak yapmak içinbıle olsa, tanbur nasılsa sökulecek, sök tak ayrıca işçi,li,k ödeyeceksınız. Yenı tanbur taktırmak daha mantıklıdır.

Paslanmaz da sorun yok hocam resimdeki dış kılıfta sorun var . Ben tambur dedim ama nedir adı tam bilemedim

Paslanmaz da sorun yok hocam resimdeki dış kılıfta sorun var . Ben tambur dedim ama nedir adı tam bilemedim
Dönen kisma tambur, dış plastik kisma kazan denir. Sizin kazan delik.
Bu işin üzerine hakkiyla giderseniz cebinizden 5 kuruş para çıkmadan yenilersiniz.

Servis yarın için randevu verdi bakalım. Gelişmeleri paylaşacağım

Yetkili servis değil mutlaka fabrika ile müşteri temsilcisiyle görüşün. Böyle yaparsanız yetkili servis fabrikaya rapor vermek zorunda kalır ve çok daha çabuk gelirler !
Fabrikayla görüştüm servisi onlar yönlendirdi. Rapora göre hareket edeceklermiş bakalım

şikayetvar ıda deneyebilirsiniz.

Arkadaşlar merhaba. fabrika kusurunu kabul ederek makineyi bedelsiz tamir etmeyi kabul etti. Tambur kazan rezistans ve kart değişimi yapılacak . Makineyi dün aldılar bakalım. Yol gösteren arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım. Tebrikler ARÇELİK

Arkadaşlar merhaba. fabrika kusurunu kabul ederek makineyi bedelsiz tamir etmeyi kabul etti. Tambur kazan rezistans ve kart değişimi yapılacak . Makineyi dün aldılar bakalım. Yol gösteren arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım. Tebrikler ARÇELİK

Selam,

Geri ne kaldi dış sac ve motor. Keşke cihazi komple degistirselermis.

Neyse geçmiş olsun. Çözüme kavuşmasına sevindim

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri