Takim Değiştirme

DoremiFa

Üye
Arkadaşlar arel 1.4kw spindle kullaniyorum. Simdi CNC ye otomatik takim degistirme modifiyesi yapmak istersem ayni spindle'i kullanabilirmiyim.. sadece uc tutucu aparatlari almak yeterli oluyor mu yoksa sifirdan bu isi yapan spindle mi almam gerel?

senin işmiline uygun aparat bulabileceğini hiç sanmam.
takım değiştirmeli iş mili alsan daha iyi olur

Hadi canım gerçekten mi.. O zaman unuttum gitti.. Bende Pens sistemi değişince oluyor diye umuyordum.

Bilmiyorumda spindle ucuna bir aparat yapılabilir gibi düşünmüştüm.. yani takım değiştiren cnc leri izleyince olur gibi düşünmüştüm. Şimdiye kadar kimse böyle bir aparat yapmadıysa olmuyor demekki :)

almanyada kress marka taşlama motoruna takım değiştirme ucu yapmışlardı hatta satıyolardı

Bilmiyorumda spindle ucuna bir aparat yapılabilir gibi düşünmüştüm.. yani takım değiştiren cnc leri izleyince olur gibi düşünmüştüm. Şimdiye kadar kimse böyle bir aparat yapmadıysa olmuyor demekki :)
Parçalar çok hassas olmadan olmaz. Onu yapmak yaptırmakta spindle parasına gelir

1.4kw takim değiştirmeli spindle fiyatlari ne kadar bilginiz var mi? Ufak bir Arama yaptim ama yuksek güçte olanlar cikiyor.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri