Taşıyıcı Bant İçin Ucuz Algılayıcı Arıyorum

y_yaylagul

Üye
arkadaşlar beton santralinde taşıyıcı banda bir algılayıcı takmam gerekiyo bant durduğu zaman veya patinaja düştüğü zaman siren çalması yerekiyo veya ışık yanması gerekiyo en ucuz nasıl maledebilirim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba, kuyruk ve tahrik tamburların karşılarına 1er adet manyetik sensör takarak tambur dönüşlerini takip edebiliriz, böylece tamburlar durduğu zaman sensörler çıkış verir ve sireni yada lambayı çalıştıracak olan roleyi tetikler... eğer çok acil değil ise yarın bizim tamburlara bakar hangi model sensör kullandıklarını yazarım ve ona göre sensör seçersiniz... maliyeti tambur başına yaklaşık 30TL.-50Tl. arasındadır ortalama....

çok iyi olur maliyeti gayet uygun sizden haber bekliyorum

tamam yarın bakar mesaj atarım, selamlar... bu arada sisteminizde otomasyon mevcut değil mi? ki de böyle bir uygulama yapmaya çalışıyorsunuz çünkü bildiğim kadarı ile beton santralleri genellikle otomasyon ile çalışıyor

tamam yarın bakar mesaj atarım, selamlar... bu arada sisteminizde otomasyon mevcut değil mi? ki de böyle bir uygulama yapmaya çalışıyorsunuz çünkü bildiğim kadarı ile beton santralleri genellikle otomasyon ile çalışıyor

santral mobil ve bunkere gelen ve daha sonradan ilave edilmiş bir bant var onun için bu sistem lazım

santral mobil ve bunkere gelen ve daha sonradan ilave edilmiş bir bant var onun için bu sistem lazım
merhaba arkadaşım, öncelikle gecikme için özürdilerim, aksilik olacak ya, tesisdeki rotasyon sensörlerinin etiketleri okunmaz halde o yüzden okuyamadım malesef, ama puls gecikesi ayarlanabilen türden bir sensör bilen arkadaşlarımız vardır mutlaka, ben yinede araştırıyorum adınıza, yarın bir yerde daha var ona bakacağım muhtemelen temizdir ordaki kullanılmayan bir bant çünkü....

arkadaşlar beton santralinde taşıyıcı banda bir algılayıcı takmam gerekiyo bant durduğu zaman veya patinaja düştüğü zaman siren çalması yerekiyo veya ışık yanması gerekiyo en ucuz nasıl maledebilirim
patinaj durumunu unuttum galiba.bence bunun için bandın alt kısmından yay baskısı ile bandı sürekli baskı yapan bir teker düzenegi hazırla.diyelimki bu teker 10 cm çapında olsun dışa doğru 6.-7. cm den daire olcak şekilde küçük delikler aç hareketi ordan takip et bence.birde tekerin dış yüzyine ince bir lastik yapıştır kayma yapmasın diye.kolay gelsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri