t6963c-240x128-ccs cod

S.A.
Sn. Perçin dosyalarınızı bende çalıştıramadaım(becerenedim) bunu klasör halinde bir yere yükleseniz (çaşlışan projeniz olarak) çok sevinirim. Kolay gelsin.

Sn. Perçin arkadaşım verdiğin driver kodu gerçekten çok işime yaradı. Özellikle çizgi çektiren kısım tam benim projeme denk düştü. Sayende mikroişlemci ile okuduğum verileri grafik olarak ekranda gösterebiliyorum. Önceden sadece nokta nokta verileri ekrana grafik olarak çizdiriyordum. Hızlı çalışmalarda arada boşluklar oluyorlardı. Benden bir pop kazandın :) Kolay gelsin.

Sn. Perçin arkadaşım verdiğin driver kodu gerçekten çok işime yaradı. Özellikle çizgi çektiren kısım tam benim projeme denk düştü. Sayende mikroişlemci ile okuduğum verileri grafik olarak ekranda gösterebiliyorum. Önceden sadece nokta nokta verileri ekrana grafik olarak çizdiriyordum. Hızlı çalışmalarda arada boşluklar oluyorlardı. Benden bir pop kazandın :) Kolay gelsin.

S.A.
Peki arkadaşlar kod çalışıyorda bizde neden çalışmıyor. Siz çalıştırdınız neden çalışan bir kodu ve simülasyonu biryere upload yapmıyorsunuz bunu anlamıyorum? :S

inat ettim otordum satırları tek tek inceledim hata ve eksikleri vardı düzelttim 18f452 ye uyarlayıp çalıştırdım hatta 3 driver daha buldum onlarıda çalıştırdım.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri