Tia portal V15 Set Set PG/Pc Interface ayarında hiçbir şey gozukmuyor

Arkadaşlar hayırlı akşamlar iyi forumlar herkese

Baslıkta yazdığım ve resimde de görüldüğü gibi acaba sorunu nasıl halledebilirim ?

Ekli dosyalar

• 1.PNG
    1.PNG
    93.3 KB · Görüntüleme: 93
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Son düzenleme:
kingking59
üzerinden bir sene geçmiş, ancak bende benzer sorunla karşılaştım. sorunun nasıl çözüldüğünü yazarsanız bizler de faydalanabiliriz.

C:\ProgramData\Siemens\Automation\Simatic OAM\data\LogDevices data klasörünün adını data_old olarak değiştirdikten sonra tia portalı yönetici olarak çalıştırıp tekrar dener misiniz?

C:\ProgramData\Siemens\Automation\Simatic OAM\data\LogDevices data klasörünün adını data_old olarak değiştirdikten sonra tia portalı yönetici olarak çalıştırıp tekrar dener misiniz?
yönetici olarak direk çalıştırıyorum ama normalde göremiyorum nedendir acaba. büğüne kadar direk görüyordum microwin yükledikten sonra gitti sildim microwin geride gelmedi

data klasörünü silip tekrar deneyin birde, ancak geri dönüşümde kalsın, komple silmeyin deneme yapıyoruz.

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,808
Son üye
Baharnev

Yeni konular

Geri