Türkiye de bulunamayan entegreler

ibrahim1996

Katılımcı Üye
Hm2007
8k x 8 SRAM
Entegreleri ni bulamadım denizli de bir çok firmaya aradım bulamadım hangi sitelerden güvenilir bir şekilde alabilirim yardımcı olurmusunuz

Bu konudan bende muzdaribim bende başka entegreleri vs bulmakta zorlanıyorum konunun takibini bende yapacağım :)

son zamanlarda bulamadığım :MSGEQ7 entegresi

İstanbul içinde bildiğiniz kapsamlı dükkanlar veya rahatlık satın alabilceğimiz dolu dolu satış yapan websiteleri var mı?

Teşekkürler

digikey diye bir site var biz okuldayken ordan alıyorduk.türkiye distribütörü de ekom-ltd diye geçiyor.gayet güvenilir bir sorun yaşamadık biz.yalnız digikey ingilizce site.o yuzden alacagınız malzemeyi iyi kontrol edin.digikeyden malzemeyi bulup türkiye deki firmayla iletişime geçeceksiniz.

Hm2007
8k x 8 SRAM
Entegreleri ni bulamadım denizli de bir çok firmaya aradım bulamadım hangi sitelerden güvenilir bir şekilde alabilirim yardımcı olurmusunuz

bunu bende bulamadım ses tanıma entegresi. ama daha güzel bir çözüm buldum yaptım çokta güzel çalışıyor. fakat şunu söyleyim "voice recognition" ses tanıma ile "speech recognition" konuşma tanıma birbirinden farklı şeyler. birisi sadece kayıt edilen sesi tanır (voice) diğeri ise konuşmayı tanır (speech)
yani voice recog yapılınca erkek sesi kayıt edilince kadın sesini tanımıyor. ev için yapacaksan speech yapmalısın samsung gibi. voice olunca sadece odanın lambalarını senin sesinle açıp kapatabilirsin.

voice recognition için aşağıdaki ürün.
http://www.robotistan.com/easyvr-shield-3-arduino-icin

Bu konudan bende muzdaribim bende başka entegreleri vs bulmakta zorlanıyorum konunun takibini bende yapacağım :)

son zamanlarda bulamadığım :MSGEQ7 entegresi

İstanbul içinde bildiğiniz kapsamlı dükkanlar veya rahatlık satın alabilceğimiz dolu dolu satış yapan websiteleri var mı?

Teşekkürler

digikey türkiye temsilcisi: demsay elektronik. yetkili Cem bey

digikey türkiye temsilcisi: demsay elektronik. yetkili Cem bey

Bir kaç küçük entegreyide yollayabiliyorlar mı?Yani atıyorum bana 15liralik bir entegre lazım bunun gönderimini yaparlar mı yoksa ücret veya şu kadar ürün alımından sonra gönderiyoruz gibi bir durum var mı?

Bir kaç küçük entegreyide yollayabiliyorlar mı?Yani atıyorum bana 15liralik bir entegre lazım bunun gönderimini yaparlar mı yoksa ücret veya şu kadar ürün alımından sonra gönderiyoruz gibi bir durum var mı?

sürekli kargo alımları var yurt dışından. herzaman olmasada arada bir kargoların arasına istediğin malzemeyi sıkıştırabilirler.

Densay a başvurdum fakat hm 2007 kodlu entegre yi bir türlü bulamadım muadili veya başka bir kodu nu bilen varmı yardımcı olurmusunuz

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri