Türk telekom ve tepe güvenlik alarm sistemi

Paradoxta kanada malı ,israilin büyük abisi, geçin bu işleri kardeşim önce GENEL KURMAYA gidinde füze savunma sistemleri-tanklar-heron insansız uçak teknik bakımlarını iptal etsinler,gariban montajcı çin malı alarm taksın milliyetçilik yapsın gece 2 de çağırsınlar forc alarm var gel,ben crow kullanıyorum made in israil gayette memnunum,yüz ölçümü istanbul kadar ülke dünyanın kı.....na parmak atmış banamı kalmış parmağı çıkarmak....

istanbul kadar ülke evet afedersınız tukursek boğulurlar ama amerıka olmasa bunları boşverelım alarm taktıracaklara neden türk mali taktırmıyorlarda israil kanada ?

kesinlikle dsc bence,gittiğim ve kurdugum hiçbiyerde sorun yaşamadım

sevgili arkadaşım ben tepe güvenlik alarm sistemleri teknikeri marmara bölgeden levent sormuş olduğun soru cevaplamak istedim şuan türk telekomla birlikte yürüttüğümüz kampanya 3 paketten oluşmakta 1 paket ayda 9.90 bu eğer mevcut alarm sistemin varsa sadece ahm bağlantısı yani izleme bedeli alınıp ayda 9.90 telefon faturana yansıması 2: paket ise kablolu sistem dsc marka 1adet manyetik kontak pır ddektörü ve harici siren 1555 keepad 1616 panel buda aylık 29.90 24 ay bu ücretin 20 milyonu cihazın taksidi 9.90 ise izleme bedeli 24 ay sonra ise cihaz senin oluyor 3:paket ise kablosuz dsc 9045 bu sistemde yine 1 adet manyetik kontak 1 adet pır dedektörü ve 1 adet kumanda mevcut bu pakette harici siren yok çünkü 9045 serisinde hem keepad hem panel hemde dahili siren mevcut dahili siren gücü 60 db

eğerki bu paketlerden herhan gibiri senin mekanını korumaya yeterli değilse opsiyonel olarak ürün ekletip parasını montaja gelen arkdaşlara peşin vya 6 taksitli ödeye bilirsin .

(kablosuz 9045 modelini tavsiye ederim)

ayrıca fiyatları araştıra bilirsin bence piyasada bu fiyattan daha ucuzu yok

Arkadaşlar telekom ve tepe nin kampanyası harika... Biraz araştırdığınızda zaten bu ortaya çıkıyor... Fiyat ve kalite diğer uygulamalar ve markalar ile kıyaslanamaz bile... Kablosuz taktırdım oldukça güzel çok memnun kaldık...

Telekom'un kampanyasının tek avantajı 24 ay vadeyle satılması. Peşin para aynı paketi daha ucuza alabilirsiniz. Ayrıca AHM bağlantısı istemeyen kullanıcılara göre bir paket yok galiba. Ayda 9.90 TL vermek zorundasınız sanırım.

Arkadaşım taktırdığın alarm panelinin markası çok da önemli değil bence, son yıllarda piyasaya sürülen ürünlerin çoğu gayet iyi çalışıyor, yukarıda adı geçen ürünlerde aynı şekilde çok sağlıklı çalışan paneller, çok da fazla kafanı karıştırma, sadece alarm sistemini monte edecek olan teknisyene bak, iyi bir montaj ve programlama sonrası sistemin düzgün çalışacaktır, sadece kablosuz sistemlerden uzak durmaya çalış, ileride pil değiştirme derdin falan olmasın, ayrıca tüm sistemlerde fiziksel temas herzaman iyidir bunu da unutma. Son olarak telekom-tepe güvenlik olayına gelince fiyatı banada pahalı geldi, haber alma merkezinin çok da bir fonksiyıu yok. Bireysel kullanıcı olman da işini görecektir. Bol güvenli, sağlıklı günler herkese,,

işin içinde telekom varsa kesin bir kazık vardır,, dikkat etmek lazım

türk telekom un şu an ki yapısında bende ürünlerine güvenmiyorum...

5 yıla yakın türk telekom adsl bayiliği yaptım,çıkan sonuç ise telekom ürünlerinin geneli çok basit,detaysız,alelade,reklam ve sunumları da çok kötü,teknik adamlar günün gerisinde kalmış bu da desteğin zayıf olması anlamına geliyor,birde ben telekom ürünlerinde hep günü geçmişlik gördüm,piyasada aynı paralara daha güncel ürünler var.....
Bu nedenlerden dolayı telekom ürünlerini müşterilerime hiç önermedim ve kendimde satmadım,güvenlik işine hiç girmedim bilmeme rağmen,ama birkaç defa kamera kurdum çalıştırdım,piyasada çok kalite ürünler var araştırıp yapabilene,müşterine iyi ürün sunmak sorun yaşamamak ve adından söz ettirmek istiyorsan üşenmeyip araştırıcaksın,geziceksin bakacaksın,imkanın varsa alıp kendin kullanıp deniyceksin,zira böylesine bir kurtlar sofrası piyasada böyle ayakta kalırsın..

Bence telekom ürünlerinden çok daha kaliteli,güncel-yeni ve iyi firmaların ürünleri vardır,bakmanızı tavsiye ederim....

Arkadaşlar bende by pwr a katılıyorum
bir müşterim telekomdan 1 ay önce bir pc ve modem aldı kamera sistemini kurdum ben sıra karta geldi taktım hiç bir slot çalışmadı kartı değiştirdim acaba karttamı sorun var yine aynı modemin bağlantsını yaptım modem çalışmıyor adam bunları kucakladı aldığı yere götürdü ve hala ürünler gelmedi bu kadar uygun olması sadece uzun vadede ödeme uygun olması yoksa ellerinde kalan ürünleri toparlayım millete satıyorlar işin açıkçası bu arkadaşlar bence herkes bildiği işi yapsın telekomun işi işletişim gitsin o işi yapsın ne işi ver pc le yada alarmla bu kadar kolay mı bu işler anlamıyosrum ki kendi ni yormaktan başka bişey değil bencede arkadaşım ın dediği gibi telekom varsa o işin için kazık var
saygılarımla

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Geri