türk olduğumdan gurur duyduğum an

tekin126

Profesyonel Üye
geçen akşam tv de eskı mıllı maçları seyrettım korede dunya kupası maçı arada bır türkiyeden kareler gosterıyordu televızyon mıllı takım gol atınca türkiyede nerede olduğunu goremedım ama gorduğum tuylerımı dıken dıken edecek hareket askerı bır bırlık maç ızlıyor mıllı takım gol atınca askerı gazınoda genç bır yuzbaşı omuzundakı apoletı optu o anda bayrak bulamadı okadar hoşuma gıttı gozlerım yaşardı

Yüzbaşının üniformasındaki apoleti,birlikte izlenen bu milli maç heyecanına,içinde büyük bir gururla taşıdığı Türk subayı yüzünden dayanamamıştır sn.tekin 126:),bu nedenle apolet de bu heyecana dayanamamış besbelli ki.:)Ailecek biz de milli maçları,büyük bir heyecan ve onurla seyreder,bundan her zaman da büyük zevk duyarız.

Dış ve iç güvenliğimizi temsil eden T.S.K.'nin subayı,astsubayı,eratı ile,Türk Polis Teşkilatımız personelini,dış ve iç düşmanlarından,terör belasından,kazalardan her zaman korunması,şehit ve ölümlerin artık bir son bulabilmesi için milletçe duacısıyız.Bu duamız herkesçe olumlu bağlamında kalarak,milli birliğimiz,beraberliğimiz,ayni ülke topraklarında yaşayan mozaik teşkil eden özel yapımız da bulunması dahilinde olabilmeli ve benimsenebilmelidir.Türk olduğumuz için gururluyuz,en büyük öğretmen,Mustafa Kemal Atatürk'ün bayrağını devir alabilen,yani onun askerleri,polisi,subayı,öğretmeni,mühendisi, teknisyeni, teknikeri,işçisi,öğrencisi olarak,bu nadide görevi onurla yerine getirmeye,bu bayrak yarışını en iyi bir şekilde sonlandırmaya da milletçe kararlıyız elbette.BU topraklar içinde yaşarken Ne mutlu Türk'üm diyebilene ve söyleyebilene.

Topraklarımızı bölmeye,parçalamaya çalışan dış ve iç güçlere(Mihraklara) geçit ve taviz vermeyeceğimizi,Türk vatanında,gerekirse tek bir asker bile kalıncaya kadar bu savaşımıza devam edeceğimizin kararlılığını,ayrıca tüm dünya devletleri gıptayla seyrediyor,Türk olabilmenin farklılığını onlar da her geçen gün,daha net şekliyle de görebiliyorlar.Birlik ve beraberlik ruhumuzun ayrılmaz bir bütün olduğunu,kenetlenmemizi hayranlık ve biraz da iç geçirerek ve hayranlıkla da izleyebilmekteler.Kusura bakmayın,duygulandım ve konuyu farklı yerlere de ayrıca taşıdım herhalde sn.tekin126.İyi geceler dilerim.

maalesef yıne uzulduk hemde atamızın matemını tuttuğumuz gun 17 yiğit hakkın rahmetıne kavuştu şehit oldu mekanları cennet olsun ailelerıne allah sabır metanet versın ama S-70 Sikorsky helıkopterlerının bu kaçinci kazası bunda bişeyler var bile bile demir pervaneli tabutamı koyuyoruz mehmetçiklerımızı

askerliği nerede yaptın sen binbaşı ? bizimde başımızdan böyle bir olay geçti yoksa arkadaşızmı ?

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,840
Son üye
111340

Yeni konular

Geri