Türk Çizim Tesisat

ogztncr

Üye
Selam arkadaşlar türk çizim tesisat programını lisansı ile almak istiyorum ama bana bunu alabileceğim yerler önerebilirmisiniz .

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
benimde pazartesiye kadar bitirmem gereken bi proje var. hem bilgisayarda çizilecek hemde a3 kağıdında yapılmış bir şekilde olacak. bense lambaları dizdim ama bağlantıları yapmadım. yardımcı olabilcek bi arkadaş varmı?

- - - Updated - - -

benimde pazartesiye kadar bitirmem gereken bi proje var. hem bilgisayarda çizilecek hemde a3 kağıdında yapılmış bir şekilde olacak. bense lambaları dizdim ama bağlantıları yapamadım. yardımcı olabilcek bi arkadaş varmı?

bu program ile mimari proje oluşturulabiliyor mu yoksa hazır şablonlar mı bulmalıyız?Örneğin ben kendi evimin projesini çizmek istiyorum nasıl yaparım?

Forum istatistikleri

Konular
128,134
Kullanıcılar
449,853
Son üye
Megaronn

Yeni konular

Geri