Türkçe PLC Dil takımı

dilsatu

Üye
Dünyamızı akıllı telefon ve Bluetooth cihazların sardığı günümüzde 1994 yılında Boğaziçi Universitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği mezuniyet projem olarak yaptığım PLC nin tam Türkçe komutlar ile programlanabilen versiyonun yapmak ve tüm evlere sokmak istiyorum. Örnek:
1-ev sahibi Bluetooth ile ev önünde komut verinde kapı acıkılır.
2-Tüm evlerde olacak bir Türkçe PLC bağlı PIR hareket ölçer ile ev güvenliğini Abone bedeli olmadan sağlar.
vs...
Benim bu düşünce hakkında ve değerlendirebilecek güçlü markalar ve şirketler öneriniz ?
Saygılarımla
Bay Dilşat UYGUROĞLU

bir prototip olmadan kimse sizi kimseye tavsi etmez, prototipiniz çalışır kullanılabir erişebilir bir düzeyde olursa tanıtımı için gerekli kanalları kullanırsınız, fizibilite çalışmaları yapan, bunları takip edenler uygun görürlerse zaten onlar size geleceklerdir. küçük bir örnek: çok kaliteli iyi bir programcıyım, bir program yazacağım, günümüz teknolojisi ile çalışacak. kapıya geleceğim yüzümü göstereceğim kapı açılacak, kahve makinasına bakacağım çalışacak, kitap okuduğumda odamın ışığını ayarlıyacak. müzik çalacak vs.vs.vs. geliştirmek sınırsız. bana kim bu programda destek verir? cevap hiç kimse. gerekli çalışmayı ilk önce yap, göster, arkası gelir.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,921
Son üye
TursuBidonu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri