Eski bilgisayarında s7 200 kullanıyordum step7 micro win 32 sp6 işletim sistemi xp idi
Aynı programı windows 10a kuramiyorum hata veriyor ne yapmam gerekiyor.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Merbaha arkadaslar bana siemens axis md parametre dokumani lazim yardimci olursaniz sevinirim tr olursa mukemmel olur saygilar

Sn.Neyzen,aslında S7300 ile STL programlama konusunda yardıma ihtiyacım var.Gönderdiğiniz programda işime yarayacaktır mutlaka,bunun için size çok teşekkür ederim...Simatic'in kendi STL dosyasını indirdim,ama ekstra türkçe dosyalar varsa işime yarayabilir.Bunları inceleyeceğim ,başka notlar varsa herkes paylaşırsa mutlu olurum...
tüm üstadlara merhaba benim şöyle bir problemim var cpu 315 2pn/dp üzerinde kayıtlı olan programı çektim bana lazım olan inputu programda aradım kullanıldığı yeri buldum ancak online olmak için gözlük aktif olmuyor.hata mesajı veriyor ve call ile baslayıp end ile biten bir nw nin içinde benim elimde ofline bir program yoktu içinden çektiğim proğrama gözlük takamıyorum makinada arıza yok plcde arıza yok bu durumda nedüşünmeliyim

merhabalar. daha önce yazılmışsa affola. pcs7 ile ilgili döküman var mıdır ya da yol haritası? şimdiden teşekkür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri