Tüm Motor Sürücülerin Manuel Dosyaları Buraya

arkadaşlar https://www.invt.com/low-voltage-drives buradan İNVT nin bütün serilerine ulaşılabir.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Merhaba VLT Danfos Micro Drive Devreye Alma Sorunu yaşamaktayım.
Sürücü ayarlarını yaptım. Buton bağlantım ise aşağıdaki çizimdeki gibi. Butona basıldığında motorun harekete geçmesi gerekiyor fakat geçemiyor. Sürücü çıkışını ölçtüğümde her bir faz ile nötr arasında 300 Volt ve fazlar arasında ise 10 ila 20 Volt arasında voltaj görmekteyim. Yani fazlar arasında 120'şer derece faz farkı yok. Haliyle de motor harekete geçemiyor? Acaba bir yerde yanlış mı yaptım ya da motor sürücü arızalı olabilir mi?
Ekran Alıntısı.PNG

Merhaba VLT Danfos Micro Drive Devreye Alma Sorunu yaşamaktayım.
Sürücü ayarlarını yaptım. Buton bağlantım ise aşağıdaki çizimdeki gibi. Butona basıldığında motorun harekete geçmesi gerekiyor fakat geçemiyor. Sürücü çıkışını ölçtüğümde her bir faz ile nötr arasında 300 Volt ve fazlar arasında ise 10 ila 20 Volt arasında voltaj görmekteyim. Yani fazlar arasında 120'şer derece faz farkı yok. Haliyle de motor harekete geçemiyor? Acaba bir yerde yanlış mı yaptım ya da motor sürücü arızalı olabilir mi?
Ekli dosyayı görüntüle 75848
Referans olarak ne ayarladınız. 53 den 0.10volt veya 60 dan 4.20ma verdiniz mi. Yada parametrelerden hız değeri ayarladınız mı?
VEİCHİ DRİVER dökumanları ve kullanma kılavuzları

Ekli dosyalar

• AC10_Hızlı_Programlama ve devreye_alma_V1.01 .pdf
    1.2 MB · Görüntüleme: 5
  • AC10_V103.pdf
    2.9 MB · Görüntüleme: 5
  • AC10-catalog.pdf
    3.9 MB · Görüntüleme: 3
  • AC70T-CranePurposeVFDManual.pdf
    3.9 MB · Görüntüleme: 3
  • AC70T-crane-solution-catalog.pdf
    7.5 MB · Görüntüleme: 2
  • AC310_Hızlı_Programlama_devreye_alma_V0_2.pdf
    1.6 MB · Görüntüleme: 5
  • AC310_V8.0_en.pdf
    4.8 MB · Görüntüleme: 6
  • SD700-servo-catalog.pdf
    8.8 MB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:
3-10 parametresi fabrika ayarlarında 0 olarak gelmekte. Buraya yüzde cinsinden frekansbilgisi girmediğim için motor harekete geçemiyormuş. Görseldeki gibi ayarları girdiğimde çalıştı. Fakat epeyce zaman harcadım sorunu halledene kadar. İlginiz için teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    41.1 KB · Görüntüleme: 32
OMRON 3G3M1 SERİSİ SÜRÜCÜ
Sürücü yeni çıkan bir model Omron V1000 seviyesinde bir cihazdır

Ekli dosyalar

• i669_m1_series_standard_type_users_manual_en.pdf
    9.8 MB · Görüntüleme: 3

Forum istatistikleri

Konular
128,163