herkese merhaba arkadaşlar mıtsubıshı klima e38 arızası veriyor. ben çözemedim. yardımcı olurmusunuz.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
klima ile çok aram yok ama merkezi sistem soğutmada alarko-carrier york train ile bilgi isten arkadaşlar olursa arıza kodlarını neden verdiğini yazabilirim. buraya yazmak benim için baya bi uzun iş olur çeşit çeşit çünkü

hakan abi mıtsubişhı e 57 arızası veriyo bu ne e 57 de neymiş

hakan abi mıtsubişhı e 57 arızası veriyo bu ne e 57 de neymiş

sevgili uğur teknikcim...
sayende hatlarımı değiştiriyor
başka bir şehre taşınıyor
vede bu mesleği değiştiriyorum....:cool::cool:

gaz hatası olduğunu telefonda söyledim

üstad selamlar fujitsu 45000 kaset cihazın arıza kodunu alamıyorum energy save ve zone yi deniyorum ama arıza kodunu vermiyor kumandada 4 tane ters E harfi var
yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba;

Bende North Aire 9 btu'luk klima var ve durmadan E5 arızası veriyor.Birtürlü bulamadım arızayı gaz takviyesi dış sensörü hepsini değiştirdim.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

arkadaşlar
North Aire klimaların arıza kodlarını arıyorum
yardımcı olursanız sevinirim....

Merhaba;

Bende North Aire 9 btu'luk klima var ve durmadan E5 arızası veriyor.Birtürlü bulamadım arızayı gaz takviyesi dış sensörü hepsini değiştirdim.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

EGER
cihaz çalıyor ve soğutuyorsa
iç ünite fanı çalışıyorsa
iç ünite sensörü normalse
akışkan gaz yeterli miktarda ise
dış fan çalışıyorsa
dış ünite sensörunun kablosu iç ünite ye kadar sağlamsa(kopuk değilse)
ana kart da bir sıkıntı olabilir
piyasadaki üniversal kartla değiştirin gitsin üstadım...

Selam, dükkanımda SEG - 12 Klima kullanıyorum. yukarda verdiğiniz 1200 btu kodlarını denedim olmadı. Diğerlerini de denedim. SEG - 12 Klima içinde bana kodları gönderirimisiniz. yardımınız için şimdiden teşekkür ederim

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri