Ekli dosyalar

• Multi F_dx_ Fault Codes - Nov 07.pdf
    863.4 KB · Görüntüleme: 47
  • Malfunction_Code_Chart_001.pdf
    1.4 MB · Görüntüleme: 43
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.

Ekli dosyalar

• Technical Handbook version 11.5.pdf
    5.9 MB · Görüntüleme: 53
  • Universal & Multi Split Fault Codes - April 2007 _gh-km_.pdf
    726 KB · Görüntüleme: 48
hocam sensoru almadik daha fakat potu taktigimiz gunden beri yaklasik 15 dakika calisiyor ve duruyor 1 ve 3 isiklar yanip sonuyor(gaz kacak hatasi sanirim)bu sensorle mi ilgilidir

sensörü dğiştirin devam ederse klimanın hava çıkış sıcaklığını ölçüp gaz kaçağımı gaz eksikliğimi var anlayabilirsiniz
oda sıcaklığına yakın bir değerde hava çıkıyorsa gaz yok
oda sıcaklığınının 10*c üzeri civarı bir sıcaklık ölçerseniz gaz eksikliği ''olabilir''
bun anlamanın en güzel yönü klima yı soğuk konuma alıp dönüş borusunun basınc değerlerini okumaktır.

Sgm45stb cihazı e 3 hata kodu belirtiyor nasıl bir yol izlemeliyiz acaba yardımcı oldursanız sevinirim şu anda cihazın başındayız

arkadaşlar ben sıgma marka klima kulanıcısıyım.E8 hatası verdi.neden olduğunu bilen varmı teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba,
benim arçelik 4040aa ınverter tipi mono split klimam var.
Tadilat olucağı için klimanın gazını kesmek istiyorum.
Kumandayla nasıl gaz kesildiğini öğrenmek istiyorum.
Kumandayı kullanarak gazın kesildiğini daha önceden teknik servisten görmüştüm fakat nasıl yapıldığını bilmiyorum.

Var olan tuşlar şöyle
1-hava akımını yönlendirme tuşu
2.açma kapama tuşu
3.oda sıcaklığı ayarlama tuşu
4.jet cool heat tuşu
5.ünite fan hızı ayar tuşu
6.uyku konumu tuşu
7.zaman ayarı iptal tuşu cancel/set
8.oda sıcaklığı gösterge tuşu
9.otomatik temizleme
10.ikincil fonksiyon tuşu
11.çalışma konumu seçme tuşu
12.zaman ayarı otomatik başlatma
13.enerji tasarrufu modu tuşu
14.zaman ayarı arttırma azaltma tuşları
15.neo plasma hava temizleme tuşu
16.sıfırlama tuşu reset

yardımınızı bekliyorum.şimdiden teşekkür ederim.

Slm arkadaşlar klimalar hakkında sorum olacak
çalıştığım şirkette 31 adet tavan klimalarından var bunların her birnin kontrolü klimadan sarkıtılan kablolu kumandayla yapılıyor işveren bu kontrolün bilgisayardan yapılmasını istiyor henüz işe yeni başladım ve ilk defa böyle bişey yapılacakk yardımcı olabilecek varmı ????

Forum istatistikleri

Konular
127,951
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri