Tüm üyelerin dikkatine lütfen okuyunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sn fırat1986 inanınki ben bile kendimden şüphelenmeye başladım foruma biraz ara vermiştim acaba bendemi böye bi hata yaptım diye düşünmeye başlamıştım.En azından birileri hakkında konuşurken ismini söylemeniz daha mantıklı çünkü kişi kendini haklı veya haksız savunmasını yapmalı böyle lafı ortaya atıp isim vermezseniz herkes üstüne alabilir ve tepkiler size yoğunlaşır.Kolay gelsin.

Sayın Veysel Bey,

Oncelıkle belırtmek ıstedıgım uylerın ne kadar sık foruma gırdıklerı bellıdır zaten uylere mesaj geldıgı zaman kısısel emaıl hesabınızdan da gorebılırsınız. En onemlısı sızın kısısel emaıl hesabınıza emaıl gonderılyor ve sız cevap vermıyorsunuz. Olabılır vermek zorunda degılsınız de ama en azından meşgul olduğunuzu belıtmenız gerekır bence ve kışı de bunu bılıp, ona gore yolunu çizer bence. Tabii söylediklerime de katılmak zorunda değilsiniz ama bu bir nevi haksizliktir ve insanlari aldatmacadır bence. Kimse kimsenin de vaktini çalamaz bence. Bir soz verilir ve tutulur benim ogrendigim budur...
Umarin vermek istediğim mesaji anlamissinizdir. Iyi calismalar.

Saygilarimla

Bu arada bana da bir sürü laf giydirmişsiniz yeni görüyorum ; konuşma uslubumda bir sorun olduğumu sanmıyorum ; kimseye de hakaret falan etmiş değilim ; bence sizin üzerinizde haddinden fazla statik elektrik var ; biraz topraklanmanız lazım.......

Ustune alındın madem kı sorun sızdedır. Once hatayı kendınız de arayınız sonra başkalarında. Dogrudur alaylı alaylı konusunuz once sonra üslubumda bır sorun yok dıye bır de mesaj gonderınız.Nasıl bır kışı olduğunuz bellı. Yorum okuyanlara kalmış... Sızı de tanımıyorum, benim hakkımda fazla ileri geri de konusmayiniz...

Bence şunu yapın sn fırat o kişilerin isimlerini yazın buraya yada size sözverdiği mesajı buraya alıntılayın belki tanıyan olur telefonunu bilen olur size yardımcı olurlar.Eğer profesyonel üye ise mutlaka foruma gelir bizde sizi onun yanında destekleriz yaptığı hatayıda düzeltir belki.Yinede siz bilirsiniz tabi isim vermeme konusunda.Söz vermişse tabiki tutmalıdır ama burası sanal ortam kimse kimseyi görmediğinden tanımadığından kolaylıkla boş vaadlerde bulunabiliyor.Hatta işverenler bile burada işçi ararken mail tel veriyolar ama ne mail e cevap var nede telefona gerisini siz düşünün.Sağlıcakla.

vallahı sıktınız sayın firat1986 kendımızden şuphelenır olduk bukadarda kapalı olmaz isim olarak kime yazdıysan git onunla hesaplaş arkadaş ortaya pimini çekıp atıyorsun bombayı mecbur değılız siper almaya şahsi görüşüm her soruya cevap verecek değilim mailime yazılmışsa hele hele kesınlıkle vermem burası forum bir bilmek istedığın konu varsa açık açık yazacaksın sadece kendı menfaatına özelden maille öğrenmek yanlış değılmı sizin gıbı aynı konuyu bılmıyenler olabılır neden onların öğrenmesını istemiyorsun maille cevap ıstıyorsun bu yazdıklarım benım şahsı duşuncelerım kusura bakmayın yaptığınız yanlış

Bence bu arkadaşlar kimse MÜGE ANLI nın programında teşhir edilsin puhahahhaha :)

sayın fırat1986 burda sizi iyi anlıyorum ben de sizle aynı durumdayım. bende burdan öyle gereksiz yere özel mesaj yollayın deyipde yolladığımda cevap vermeyen o kişileri burdan kkınım kınım kınıyorum. insan bi sözündde durarya bari durmuyosun öyle bilmişlik yapıp özel mesaj yollayın demesinler. o kişiler özel mesaj yollıcak diye günlerdir beklediğim oldu. fakakatt nerdeee beyfendiler bildirimlerine bkaıp cevap vermiyolar bari sözünüzde durun en azıncda sadece bir harf "a" kelimesinii yassalar vallahide onada razıyım niye millete öyle söyleyip sözünde durmuyorlar. pes doğrusu ilallah ettim yani.

vallahı sıktınız sayın firat1986 kendımızden şuphelenır olduk bukadarda kapalı olmaz isim olarak kime yazdıysan git onunla hesaplaş arkadaş ortaya pimini çekıp atıyorsun bombayı mecbur değılız siper almaya şahsi görüşüm her soruya cevap verecek değilim mailime yazılmışsa hele hele kesınlıkle vermem burası forum bir bilmek istedığın konu varsa açık açık yazacaksın sadece kendı menfaatına özelden maille öğrenmek yanlış değılmı sizin gıbı aynı konuyu bılmıyenler olabılır neden onların öğrenmesını istemiyorsun maille cevap ıstıyorsun bu yazdıklarım benım şahsı duşuncelerım kusura bakmayın yaptığınız yanlış

aynn doğru söledin kardeşim. ben gerçktennde kendimden şüpheleniyorum. acaba bende o listede avrmıyım diye. amam yüzde yüz varımdır. bi konuya cevap yazmıştım. programlanabilir picler konusuna işte oraya elektronik dükkanımız var diye söze başlamıştım o cümle yüzünden kendimde şüpheleniyorum. sizde bilrisiniz sizde o konuya cevap yazdınız.

Sayın Fırat Bey

Ben sizi sonuna kadar haklı buluyorum. Alaycı tavırlardan ve ben yardımcı olurum deyip kaybolmalar sözünde durmamalar bende bunlardan tiksinip saygının ne kadar azaldığını düşünüyorum. O yüzden hep demiştir makineler, insanlardan daha kararlı çalışmaktadır. O yüzden bence daha saygılıdırlar. Hala buna rağmen alaycı üslüplar görüyorum onlarda Annesi babası terbiye öğretmemiş diye düşünüp kendilerini komik duruma düşürdüklerini görmekteyim.

Mımarı proje ıstemek kendı menfaatımı düşünmekse haklısınız. Sayın Tekın Bey sızden de yardım ıstemedım ben sıkayet bolumunde sıkayetımı dıle getırdım. Ikıncısı ısezaten herkesın ogrenmesını ıstedıgım konulara cevap verıyorum ve bılmedıgım seyler ıcın de soru sorup konu acıyorum benı de sorgulamak sızın haddınız degıl.Sızden de bısey talep etmedim zaten gozunuz arkada kalmasın. Asıl sıkan da sızsınız ben degılım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,165
Kullanıcılar
449,930
Son üye
oguuz680

Yeni konular

Geri