TÜRKİYE'DE BİR İLK S7-200 PLC EĞİTİM CD'Sİ ÇIKTI

ayhani

Üye
WWW.KOLAYPLC.COM
Türkiye'nin ilk ve tek PLC eğitim cd'si çıktı!

Binlerce tl'lik PLC kurslarına paydos! Kitapların içinde kaybolmaya son!
Türkiye'nin alanında ilk ve tek PLC eğitim cd'si ile artık istediğiniz yerde istediğiniz anda PLC kursu elinizde!
SADECE 10 GÜN SÜRECEK TANITIM FİYATI 99 TL YERİNE SADECE 60 TL! ACELE EDİN-KAMPANYA BİTİŞ TARİHİ 16 EYLÜL 2009

İnteraktif PLC eğitim cd'leri: Günümüzde eğitim, kitaplar yerine artık interaktif eğitim cd'lerine kaymaktadır. Çünkü; bir örneği bir kitapta 3-4 sayfada anlatırken, aynı konuyu video animasyonlarla 1 dakika içerisinde çok daha akılda kalıcı bir biçimde anlatabilirsiniz. İşte bu sebeplerden dolayı size Türkiye'nin alanındaki ilk PLC eğitim cdlerini hazırladık. Artık eğitim cd'lerimiz ile binlerce tl'lik PLC kursunu cebinizde taşıyacak, istediğiniz yerde istediğiniz kadar konulara tekrar tekrar çalışabileceksiniz.

• Komutların tamamı örnekler ile anlatılmıştır.
  • Tamamı video anlatımlı 77 örnek uygulama
  • Örnekleri de kapsayan tam 102 video-animasyon
  • Tüm komutlar video ve animasyonlar ile anlatılmıştır.
  • Konu anlatımları, iki ayrı simülatör ve gerçek plc üzerinde yapılan video çekimleri ile yapılmıştır.
  • Konuları tekrar tekrar izleme imkanı ile PLC kursunuz artık cebinizde.

Örnek dersleri izlemek için http://www.kolayplc.com/cd1.html

ÜSTELİK PLC CD'Sİ ALSIN ALMASIN HERKESE ÜCRETSİZ KUMANDA SİSTEMLERİ E-KİTABI HEDİYE

Kitabı indirmek için www.kolayplc.com

yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.başarılarınızın devamını dilerim.

PLC eğitim cd'si nasıl alabilirim

Merhaba;
PLC eğitimi almak isteyen kişi yada kişilere tavsiye edebileceğim bir eğitimdir.Eğitim cd'sini tamamını kendim inceledim ve bu çalışmanın kalıcı bir eğitim olduğu kanaatine vararak, sn.Ayhani'ye böyle bir çalışmayı sunduğundan dolayı teşekkür ederim.
Saygılarımla...

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri