FLR Serisi
Kanal Tipi Split Klima kullanma klavuzu

https://www.kontrolkalemi.com/forum/attachments/flair_kanal_kk-pdf.25318/

ALARKO
Salon Tipi Split Klima
WPH-1259G, WPH-714GModelleri kullanma klavuzları

https://www.kontrolkalemi.com/forum/attachments/winia_kk-pdf.25319/

Flair Flr 48 serisi kaset tip ledli ariza kodlari varmidir. Soğutma ledi isitma sogutma her iki moddada 5 kez yanip sönüyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Arkadaşlar merhabalar..
Bu bölüme göz attığımda bir eksiklik hissettim..
Piyasada onlarca klima ve arıza kodları olmasına rağmen sabit bir başlıkta klima arıza kodları ile ilgili bir bölüm açılmamış.. Forum yöneticilerinden bu konuda bir başlık açılmasını ve elinde ne marka olursa olsun arıza kodu olan arkadaşlarında bu bölüme katkıda bulunmalarını arz ediyorum...
Saygılar
hakan demiray

Öncelikle tüm ustalara kolay gelsin benim sıkıntım luxell salon tipi klima ortalama yarim saat çalıştıktan sonra E 4 hatasi veriyor sebebini bulamadım bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Klimadan anlıyor musunuz. Yoksa meraktan mi. Hata vermeden önce kompresör devrede mi
Dis fan devreden mi
Borular da karlanma var mi.
Yada basitçe
Borular sıcak mi dis ünite ye giren yani ortam sıcaklığında mi. Yoksa soğuk mu.

Vestel Cxp-12 model klimam var reset atarken kumandayı sıfırladıktan sonra kumandayı görmüyor doğru kodu bulamıyorum şuna olan resetleme kodları tutmuyor bilen var mı kodunu

Hocam merhaba, elinde Alarko APH-1259 salon tipi klimanın tamir manueli olan var mı? E26 hata kodu verince bu anakarttan başka bulamayız diyip gitmiş usta.

merhabalar alarko kaset tipi klima E8 arızası sebebi nedir yardımcı olabilirmisiniz abiler

Ekli dosyalar

• IMG_0095.jpeg
    IMG_0095.jpeg
    375.1 KB · Görüntüleme: 6
Ustalar kolay gelsin beko klima var inverterli modeli 425410 dış ünite kırmızı led 6 kez yanıyor sonra 1 tane yeşil yanıyor döngü bu şekilde bu arıza kodu neye denk geliyor bilgisi olan var mı

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri