SVC Sistemleri Hakkında Sunum

Yeni nesil kompanzasyon sistemi olan SVC sistemlerini kullanıyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    23
Grup Ar-Ge tarafından değişik illerde yapılan SVC sunumları. Katılamayanlar için buradan da paylaşıyoruz. Yeni nesil kompanzasyon sistemleri olan SVC sistemleri hakkında hem teorik hem de pratik bilgileri bu sunumlarda bulabilirsiniz.

Link: Kompanzasyon ve SVC Sistemleri

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
öncelikle ürettiğiniz ürünün ankaradaki sunumunuza katıldım. ürününüz hakkımda aklımda soru işareti v.b. bırakan herhangi bir konu kalmadı.

(bu arada hazırladığınız ürün çok güzel)

Sizden ricam ürününüzü tanıtırken sergilediğiniz performansı satış ve dağıtım aşamasında da sağlamanız.

ha bu arada kompanzasyona ilgi duyup svc yi ve çalışma sistemini henüz duymayan arkadaşlar kesinlikle incelemeli

SVC kompanzasyonda çağ açıp çağ kapatacak kadar önemli bir ürün.Ben kullanıyorum.Benden başka hiç kimse bilmesin kullanmasın diyor içimden bir ses;neden mi çünki benim gibi biliyorum diye geçinenlerin pabucunu dama attıracak da ondan,
"tüfek icat oldu mertlik bozuldu","SVC icat oldu kompanzasyon çözüldü"
Grup Arge ekibini tekrar kutlarım.Güner ve Hüseyin beye başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

ben SVC rölesi için firmanın istanbuldaki yerine gittim bilgi aldık ve olayı izdikten sonra diğer röleleri artık firma olarak kullanmanın gerek olmadığına karak verdik.bu firma yerli malı olup türk mühendislerinin yazılım ve çalışmaları ile yapılmıştır. bunun içinde özellikle desteklemek gerek bu firmayı

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Geri