Superposition Sorusu

wma200

Üye
Merhaba arakdaşlar. Kız arakdaşımın ödevi var ve son soruda takıldık.
Sorular hali hazırda Sadikunun kitabından ama bu sorunun benzeri veyahut aynısı yok. O sebeple size sormak istedim.

Soru şu;

ZM9QlV.jpg

Teşekkür ederim şimdiden.

Merhaba arakdaşlar. Kız arakdaşımın ödevi var ve son soruda takıldık.
Sorular hali hazırda Sadikunun kitabından ama bu sorunun benzeri veyahut aynısı yok. O sebeple size sormak istedim.

Soru şu;

ZM9QlV.jpg

Teşekkür ederim şimdiden.

Bu kitabi inceleyiniz lutfen bir de kitabin hangi edition oldugunu belirtirseniz, sorunuzun cevabini verecegim... NOT : Benzer bir sorunun cozumunu paslastim.

Ekli dosyalar

• Schaum\'s Electric Circuits -- 480.pdf
    5.8 MB · Görüntüleme: 3
  • Benzer_Soru.jpg
    Benzer_Soru.jpg
    146.6 KB · Görüntüleme: 12
Sizin sorduğunuz soru süperposizyon yöntemini sormuş verdiğiniz örnek nodaldan çözmüş..İnternetten süper pozisyon yöntemini araştırırsanız kolay bir soru aslında ben şuan bağımlı gerilim kaynağı olduğu için orasını tam hatırlamadım ama araştırırsanız kolaylıkla çözülebilir..

Sizin sorduğunuz soru süperposizyon yöntemini sormuş verdiğiniz örnek nodaldan çözmüş..İnternetten süper pozisyon yöntemini araştırırsanız kolay bir soru aslında ben şuan bağımlı gerilim kaynağı olduğu için orasını tam hatırlamadım ama araştırırsanız kolaylıkla çözülebilir..

Sayin Zade, ben de biliyorum cozulmus ornekte nodaldan cozuldugunu, zaten NOT diye eklememin sebebi buydu. Superpozisyon yontemini ben de biliyorum arastirmama gerek yok farkettiyseniz cok degerli bir kitabi da atasmanda ekledim (Schaum`s). Sadece Sadiku kitabinin kacinci edition oldugunu ogrenmek istiyorum. Cok basit bir soruysa ve de internetten arastirilabiliyorsa lutfen yap ve paylas, guzel tavsiyelerde bulunmak yerine.... Tesekkurler...

Sen sorunun çözümünümü istiyorsun kitabın kaçıncı edition olduğunumu

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri