Su Sebilim Su Almiyor Arcelik 1151

O zaman ikinci sorunu söyleyeyim. Damacana kafası ya düzgün oturmuyor. Yada bi yerden hava alıyor. O yüzden hava yapıyor. Kafanin düzgün oturduğundan emin olun. Hortumları kontrol edin hava almayacak şekilde.

Bunlarda çek valf görmedim abi hiç. Hortum tek parça. Arada bi yerden büyük ihtimalle damacana kafasından hava alıyor

Son olarak suyu bi yandan alırken bi yandan çeşmeye basın içinden su güzel Şekilde aksın emin olun yani.
Cevaplariniz icin tesekkür ederim son care servis gibi görünüyor

Sevgili arkadaslar az önce servisten aradilar 950 tl ye yapariz pompa degisecek dendi. Sok oldum gercekten inandirici mi sizce?

Bana inandırıcı gelmedi. Siz havasını aldıktan sonra bir süre kullandınız değil mi? Pompa arızalı olsa idi hiç çalışmazdı diye düşünüyorum.

Sevgili arkadaslar az önce servisten aradilar 950 tl ye yapariz pompa degisecek dendi. Sok oldum gercekten inandirici mi sizce?
tekrar merhaba güzel insan, değerli arkadaşlarım yorumları ve resimlere bir daha baktıktan sonra; pompanın hava aldığı gündeme geliyor. pompanın resmine bakarak plastik pasolu olduğunu görüyorum. fazla zorlamadan sökünüz, içinde deforme olan parça var mı kontrol ediniz. büyük olasılık conta eskimesi ve vakum yapamaması olarak görünüyor. (pompanın standart bir pompa olduğunu varsayıyorum) arçelik bile olsa vakumlu pompa kullanacağını zannetmiyorum. çekvalf deforme olmuştur yani hava alıyordur/ kaçırıyordur. pompanızı güzelce sökün inceleyin ve geriye montaj yapın. aralarda conta varsa lütfen yenileyin. eğer tavsiyeme uyarsanız yaptığınız işlemleri anlatarak sonucu bildirin. olur ya benim gözümden kaçan eksik bıraktığım bir nokta olur. diğer arkadaşlarım ekleme / düzeltme yapar.

tekrar merhaba güzel insan, değerli arkadaşlarım yorumları ve resimlere bir daha baktıktan sonra; pompanın hava aldığı gündeme geliyor. pompanın resmine bakarak plastik pasolu olduğunu görüyorum. fazla zorlamadan sökünüz, içinde deforme olan parça var mı kontrol ediniz. büyük olasılık conta eskimesi ve vakum yapamaması olarak görünüyor. (pompanın standart bir pompa olduğunu varsayıyorum) arçelik bile olsa vakumlu pompa kullanacağını zannetmiyorum. çekvalf deforme olmuştur yani hava alıyordur/ kaçırıyordur. pompanızı güzelce sökün inceleyin ve geriye montaj yapın. aralarda conta varsa lütfen yenileyin. eğer tavsiyeme uyarsanız yaptığınız işlemleri anlatarak sonucu bildirin. olur ya benim gözümden kaçan eksik bıraktığım bir nokta olur. diğer arkadaşlarım ekleme /
Cok tesekkür ederim böyle aciklayici detayli cevap verdiginiz icin. Zaman ayirdiginiz icin de ayrica tesekkürler.

Dediğim gibi tekrar yapın. Ama 2 3 dk pompa sürekli çalışsın. Pompa içinden hava alıyor olabilir denemek lazım. Uzaktan ne diyebiliriz ki. Hangi şehirdesiniz ben size pompayi yolliyim. 100 200 lira tutar.

Dediğim gibi tekrar yapın. Ama 2 3 dk pompa sürekli çalışsın. Pompa içinden hava alıyor olabilir denemek lazım. Uzaktan ne diyebiliriz ki. Hangi şehirdesiniz ben size pompayi yolliyim. 100 200 lira tutar.
Tesekkür ederim arcelik servis yapti 950 lira tuttu yapabilecegim her seyi denedim olmadi

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri