Su Sebili Sorunu

merhaba arkadaşlar iş yerinde bir tane beko marka su sebili var az once aradılar çalışmıyor diye baktım bende su sebilinde hiç can yok ışıkları yanmıyor çalışmıyor yanı bunu servisini aramadan benım yapabılecegım bır sey varmı veya tamır edebılırmıyım ne olmus olabılır ısıkları yanmıyor çalışmıyor bılgısı ve tecrubesı olan arkadaslarım cevap verırılerse cok sevınırım sımdıdıen tesekkur edrım

bir cok olasilik var.

en basta bagli oldugu prizde elektrik varmi bakiniz. sonra besleme kablosu saglam mi takip ediniz acma kapama anahtari gwciriyormu bakiniz. sirasi ile ariza tesgisine devam ediniz.

hepsi çalısıyor sadece cıhaz calısmıyor. servisini aradım sordum fişini çekin 2 sat bekletin 2 saat sonra tekrar takın çalışır dedıler. bilmiyorum bakacaz 2 saat sonra ne olacak :D

Bekleyelim bakalim iki saat ne olacak gorelim.[emoji12]

arkadaşlar servisin dediği çıktı sorunsuz çalıştı. dun yazmayı unuttum. demekki böyle durumda çalışmadığında 2 saat gibi bir süre zarfında dinlendirmeye alacaz. şu an çalışıyor düzeldi. :D

Sebebini de sorsaydiniz ya biz de ogrenmis olurduk.2 saat bekleyince ne oluyorda sebil calismaya basliyor?..demekki icinde birseyler isininca sogumasi gerekiyor belli bir sure...

içindeki gazın dengelenmesi gerekiyormuş. kısaca. Arkadaş az önce yine aradı çalışmıyor diye :Dyine fişi çektik bakalım.:D

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri