Su sebili soğutmuyor

Kompresöru ayrı deniyorsunuz demi. Eğer öyleyse sigorta arttırması hayrı alamet değil. Kompresör çöp olabilir

Tabi sebilin fişi çekiliydi ustam videoda tetikleme yaparken çıkan sesi duyabiliyormusubuz bu ses ekovatın çalışma sesimidir bu kadar kısık inleme gibi mi çalışır ? buzdolabı motoru gibi çalıştığını hissettirmesi gerekmiyormu bunun derdi nedir anlıyamadım

Sesi duyamadım video açılmıyor inmesi gerekiyor. En kolayı youtu.be kanalıniza yükleyin videoyu buraya link atın. Kompresör tek başına sigorta attırıyorsa yüzde 99 kompresör bitmiştir. Bilgim bu şekilde. Kompresör fiyatı sebile denk zaten yeni sebil almaniz gerekebilir.

@kral kobra @Karansa @Gürkanizmir ustalarım komprasör şoklama işlemini bir kaç kes yaptıktan sonra komprasör sigorta attırmaya başladı son durum ise termik ve röleyi takıp sebili çalıştırdığımda sigortalar atıyor sebil çöp diyrbilrmiyiz ?

Evet geçmiş olsun. 200 tlnin üstünde tamir ücreti cikarsa yenisinu alın. 350 tlye vardı nette sıfır.

Millet boZUĞU tamir eder ben sanırım sağlam şeyi bozdum öylemi oldu işe bak yahu

Yok. Onun. Ömür dolmuş. Zaten soklama geçici bişey sonrasında kompresör çöp oluyo. Soklama ile belki kurtulur diye sokluyoruz

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,854
Son üye
Enes.trk

Yeni konular

Geri