Su Jeti Kesim Makinası Yazılım

BrcAydmr

Üye
Arkadaşlar merhaba.İsmi gerekli olmayan bir firmadan yerli malı sujeti kesim makinası aldım.Fakat Firma makinenin yazılımı kurmadı üstündeki Cam programı sheetcam. Firmayla hukuki mücadelem devam ederken alternatif bir cam programıyla makinemi kullanmak istiyorum.Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşım aldığın malın garantisi yokmu? Kullanamıyacağın malı hangi akla hizmetle alıyosun. Makinenin ana bayisini bul herne olursa olsun 15 gun içerisinde malı geri iade etme hakkın var. Makineye herhangi bir müdahelede bulunma garantiyi bozmuş olursun. Firma yapmıyorsa iade et kabul etmezlerse TÜKETİCİYİ KORUMA DERNEĞİ ne şikayette bulun.

Arkadaşlar merhaba.İsmi gerekli olmayan bir firmadan yerli malı sujeti kesim makinası aldım.Fakat Firma makinenin yazılımı kurmadı üstündeki Cam programı sheetcam. Firmayla hukuki mücadelem devam ederken alternatif bir cam programıyla makinemi kullanmak istiyorum.Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
Arkadaşım kısaca cevap yazayım,benim çalıştığım firma "ProNc" programını kullanıyor...Bizler sünger tabanlı malzemeler ile hertürlü tasarım ve kesim işi yapıyoruz Almanyada .bizdeki versiyon çok yeni değil windows xp zamanından kalma..,ama tüm işimizi hallediyor..araştırman için bir link veriyorum,

https://www.isel.com/de/premium-4030-milling-maachine-1.html
Kolay gelsin..çok keyif alarak çalışılan bir iş

Merhaba benim çalıştığım firmada da o makinadan kullanılıyor. Tuğla, beton, dökme demir, tahta, mermer, granit, bakır cam, kauçuk, pleksi, paslanmaz çelik, paslanmaz saç, sünger, plastik, ahşap, sunta, kumaş, kağıt, halı ve tüm kompozit malzemeler için kesim işlemi yapılıyor aşağıda paylaştığım linkteki iletişim numarası ile makina hakkında bilgi alabilirsin

https://www.endustriyelkesim.com/iletisim/

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,165
Kullanıcılar
449,930
Son üye
oguuz680

Yeni konular

Geri