Su Arıtma Cihazı

suyun doğal filtrelenmışını kullanmaktan yanayım endustriyel arıtma bence hikaye ınsanları kandırmaktan başka bışey değıl yok ph duşurduk yok sertlığını aldık içindekı tortuyu suzduk bunlar bence hıkaye ormana dağa yağmur yağacak toprak emecek filtrelıyecek o suyu içerım ben evimede hıkayeden filtre cıhazıymış arıtmaymış sokmam

evet keşke dediğiniz suıları bulsak onları doğal halleriyle içsek ama malesef ben bursa gibi su üretilen birşehirde bunu anca uludağda bulabiliyorum onuda içip dönüyorum çünkü su saklanamaz içine kimyasal katılmadan maksimum iki gün ya sonra her gün dağa çıkma şansım yok ozaman damacana ile almak lazım ama onlar ne kadar kaynak suyu??? damacanalar nekadar temiz ve güvenli????? bursanın en eski ve güvenilir şirketi adı malum nestleye satı suyunu nestlede doğal kaynak suyunu kendi ülkesine götürüyor:(( yani benim suyumu parası olanlar içiyor bizde yeterse kaynak yetmezse çoğunlukla kuyu suyunu filtre edip adi damacanalarda kakalıyorlar uludağın zirvesinden diye afiyet olsun... diğer kayanak suları olabilir coğunda arıtma sistemi var biliyorum çünkü bu piyasanın içindeyim arıtsınlar mühim değil ben zaten arıtmadan içiyorum suyumu ama o iğrenç damacanalara koymasınlar bende içeyim çocuguma o damacanalarda daha bir damla içirmedim içirmem evime sokmama çözüm bulsunlar bana uludağımın suyunu sağlıklı ambalajda uygun fiyata satsınlar bende seve seve içerim kaynak sulkarını

tamam sizin dediğinizi yapıpı buları arka arkaya dizdik reçine suyun kirecini karbon kloru sediment filtrede bük parcaları tuttu peki sizin taktıgınız uv cihazının ışığı virüs parazit ve mikropların süzdügünüz sedimen filtreden geçebilecek parcaların arkasına yani gölğesinde uvden p oranında geçebildiğini biliyormusunuz. kulandığınız reçinelerin sadece kulanma suyu için imal edildiğini ve içme suyunda kulanımayacagını ve bu reçinelerin aktif olarak iş görmesi için düzenli olarak tuz ile yıkanmsı geretiği ve bu tuzun bir kısmının içme suyuna karışarak yüksek tansiyona sebeb olduğunu reçinenin kimyasal bir madde oldugunu ve yutulmasının hayati tehlike arz ettiğini. aktir karbonun sadece kloru süzdüğü ama Şebeke sularında tesisattan yada kaynagından kaynaklanan demir magnan arsenik ve astbes olduğu ve sizin tavsiye ettiğiniz sistemin insan sağlığı için ölümcül riskler taşıyan bu maddelerin hiçbirini sudan alamadığını biliyor musunuz.

Bilmediğim için sordum zaten benim hiçbir tavsiyede bulunduğum yok söylediklerimi çarpıtmayalım lütfen. RO servisi ve satıcısı olabilirsiniz ve sattığınız ve servisini yaptığınız ürünün arkasında da durmanızı anlıyorum ama yazdığıma bakarsanız düşüncemi belirttim ve bilmediğim bir konu hakkında bir soru sordum, tavsiye değildi. Ayrıca yine düşüncemi belirteyim yazdıklarınızda işi biraz fazla abartıyorsunuz gibi geliyor.Tamam belkide yazdıklarım çok iyi bir arıtma olmayabilir ama hiç olmazsa suyu belirli bir oranda filtreliyor (zamanında buna benzer filitre sistemleri çok kullanıldı), siz buna ölümcül risk koydunuz.Yani belediyeler insanları zehirliyor ve ölümcül olan suyumu sebekeye basıyorlar.Bunlara karşı elbet bir önlem alınıyordur.Bile bile insanları zehirleyip öldürecek halleri yok.

Bilmediğim için sordum zaten benim hiçbir tavsiyede bulunduğum yok söylediklerimi çarpıtmayalım lütfen. RO servisi ve satıcısı olabilirsiniz ve sattığınız ve servisini yaptığınız ürünün arkasında da durmanızı anlıyorum ama yazdığıma bakarsanız düşüncemi belirttim ve bilmediğim bir konu hakkında bir soru sordum, tavsiye değildi. Ayrıca yine düşüncemi belirteyim yazdıklarınızda işi biraz fazla abartıyorsunuz gibi geliyor.Tamam belkide yazdıklarım çok iyi bir arıtma olmayabilir ama hiç olmazsa suyu belirli bir oranda filtreliyor (zamanında buna benzer filitre sistemleri çok kullanıldı), siz buna ölümcül risk koydunuz.Yani belediyeler insanları zehirliyor ve ölümcül olan suyumu sebekeye basıyorlar.Bunlara karşı elbet bir önlem alınıyordur.Bile bile insanları zehirleyip öldürecek halleri yok.
benim sizi rencide etmek gibi bir amacım yoktu sadece yazdıgınız sistemlerin nasıl iş gördüğünü ayrıntılı olarak anlattım yanlış anlaşıldıysam özür dilerim ve ayrıca belediyelerin ölümcül sular bastıgınıda söylemedim ben mevcut tesisatlrımızın yeterli sağlılkta olmadıklarını o nedenle suların içme suyuna uygun olmadıgını belirttim okadar... Evet bir zamanlar ve hatta günümüzde bu tip cihazlar satıldı ve satılmaya devam adiliyor buradaki amacım bu konuda bilgim ve tecrübelerimle yardımcı olmak okadar bilgi paylaşmak ve yardımcı olmak için değilmidir forumlar evet ben bir arıtma cihazı satıcısıyım ama önce insanım ve yardımcı olmak için cevaplar yazıyorum...

arkadaşlar özellikle klorlanmayan( köylerdeki) sondaj sularında ters ozmoz sistemindeki mebranın güvenirliği ne kadar

kuyu suyunda çok sayıda cihaz bağladım senede bir defa filtre filtre degişimi yaparsanız hiçbir sorun olmaz

bizim anlatmak için yıllardır dil döktügümüz iğrenç ve sağlıksız damacanalar hakkındaki gerçeklerin bir kısmı nihayet gün yüzüne çıktı daha açıklanmayan pekçok şey var ama olsun en azından insanlar artık bunların gerçek yüzlerini gördü biz suyununuzu arıtmadan için dedikçe pek çok insan bizi şarlatanlıkla insan kandırmakla suçladı ben yinede diyorun ki suyunuzu arıtılmış taze olarak evinizden için bunu yapmıyorsanız dahi en azında musluk suyu için ama lütfen çocuklarınıza ve kendinize bir iyilik yapın damacanalarda kurtulun..

Bahsettiğiniz cihazın bugün fiyatı nedir.ayni ürün şuan satılıyormu yada yeni model satışımı var.bilgilendirirseniz sevinirim.

merhaba ben ihlas aura su ratıma tanıtıorum eğer bilgi almak isterseniz numaram 05347368727 yardımcı olurum her türlü

Merhaba aslında bende zamanında çok araştırma yaptım.Ama sonunda aldım.Sizlerede buradan yardımcı olmak isterim.

Ben ilk başlarda çok çok araştırma yaptım ve şunu anladım ki cihaz önemli değil servis kalitesi ve hizmeti önemli olduğunu anladım.Allaha şükür sonunda da aldım.Ve aldığım cihaz ise Dolphin Water markası olan ve aşağıda linkini vereceğim ürünü satın aldım ve sizlerede kesinlikle tavsiye ederim.

Ayrıca cihaz hakkında detaylı tüm bilgiyi görebilirsiniz.Adamlar sağolsun tek tek açıklamışlar her şeyi

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri