Su arıtma cihazı tavsiye

Biraz reklam yapmak gibi olacak ama RainWater su arıtma sistemini yaklaşık 4 aydır kullanıyorum. Evet ücreti piyasaya göre biraz yüksek ama kesinlik çok lezzetli suyu var. Çaydanlıkta sıfır kireç birikimi. Başka markalar tercih edecekler olabilir, kesinlikle paslanmaz çelik deposu olmalı.

İçme suyu için,bahsettiğim özelliklere ilaveten ( şehir suyu içerisinde nitrit ve nitratta bulunur ve bunu elimine eden bu tip cihaz yoktur ) başka özellikte aranması gerekir.Ayrıca,yaşlı ve çocuklar için,çok fazla yumuşatılmış su faydalı değildir.Almışsınız,bize,hayırlı olsun demek düşer.

Son düzenleme:
Biraz reklam yapmak gibi olacak ama RainWater su arıtma sistemini yaklaşık 4 aydır kullanıyorum. Evet ücreti piyasaya göre biraz yüksek ama kesinlik çok lezzetli suyu var. Çaydanlıkta sıfır kireç birikimi. Başka markalar tercih edecekler olabilir, kesinlikle paslanmaz çelik deposu olmalı.
Ilk once Şebeke Suyu sonra aritma suyu 2 testi ettirdiniz mi?
Ettirirseniz öncesi ve sonrası suyun testinin sonuclarini yazarmisiniz .

brita sürahili filitre aldık suyun kirecini giderir diye aldık gidermediği gibi dibi çatladı ve brita kullanıcı hatası dedi kullanıcı hatasında kırılır...

İnternette araştırdım sitesinde nitratı teizliyor deniliyor

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri