Stm32 entegresine stlinkv2 ile bağlanamama (çok kart yaktım yardım)

Bene olmuş ama kod koruma vardır. O yüzden okuyamazsin. Belki silersen program atabilirsin
ama stm32 utilityden bağlanmıyor gördüğüm kadarıyla oradan görmesi önemli, programmerdan bağlanıyor gibi ama silmeye hiç bir değişiklik yapmasına izin vermiyor hata veriyor, içine program yüklemeye bile hata veriyor aldığım hatalardan birisi bu.

Ekli dosyalar

• silme hatası.jpg
    silme hatası.jpg
    130.1 KB · Görüntüleme: 16
Çöp. Sen olsan sen de aynı korumayı yapardin

Şöyle bir baktım, hatta birkaç kere okuma denemesi yaparsan bunu bile tespit edebiliyor. İsterse içindeki program da calismaz. Sayaç koymuş

nerden anladın bunu bana da anlatır mısın?
arkadaşım adamlar entegrelerin üzerlerini siliyorlar. okunmasın da benim malım tekrar satılsın diye, sen bir yazılımla bir cihaz yaptığını varsay, bundan para kazanıyorsun. örnek senin micro işlemcin 10 lira yazılım bedelin kaç lira, onca yıl okumuşsun emek vermişsin saatlerce ( tasarım - uygulama- dizayn- programlak için harcadığın zaman)) bir ürün meydana getirdin ve bunu bana sattın. nereden bileceksin senin yazılımını kopyalayıp emek sarfetmeden benzer bir ürün yapmayacağımı. sen olsan koruma silme, okuma kilidi koymaz mıydın? fotokopi makinelerinde dünyaca ünlü bir çok redresör- invertörde denk geldim. bilgisayarla bir çoğuna bağlandım ama ne reset atabildim ne başka bir şey. sen de satıcı olsan aynı şeyi yaparsın, satıcısı sensin servisi sensin parayı kazanacak olan da sensin.

arkadaşım adamlar entegrelerin üzerlerini siliyorlar. okunmasın da benim malım tekrar satılsın diye, sen bir yazılımla bir cihaz yaptığını varsay, bundan para kazanıyorsun. örnek senin micro işlemcin 10 lira yazılım bedelin kaç lira, onca yıl okumuşsun emek vermişsin saatlerce ( tasarım - uygulama- dizayn- programlak için harcadığın zaman)) bir ürün meydana getirdin ve bunu bana sattın. nereden bileceksin senin yazılımını kopyalayıp emek sarfetmeden benzer bir ürün yapmayacağımı. sen olsan koruma silme, okuma kilidi koymaz mıydın? fotokopi makinelerinde dünyaca ünlü bir çok redresör- invertörde denk geldim. bilgisayarla bir çoğuna bağlandım ama ne reset atabildim ne başka bir şey. sen de satıcı olsan aynı şeyi yaparsın, satıcısı sensin servisi sensin parayı kazanacak olan da sensin.
dogru diyorsun bnm pek bilgim yok bu konularda silip cipi kullanabilirim diye dusundum

Çöp. Sen olsan sen de aynı korumayı yapardin
Flash kilitleme tamamda kod koruma dediginiz nedir.Benim bildigim flash kilitleniyor ve okuyamıyorsunuz,ancak chip in ful silinip yeniden programlanabilmesi gerekmezmi.
Eger böyle bir kilitleme yöntemi varsa nasıl yapılıyor?

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri