step7 v5.4 bilgisayarıma kuramıyorum

rapid

Üye
step7 v5.4 bilgisayarıma kuramıyorum.işletim sistemim xp home edition. resimdeki hatayı veriyor.bu programı bilgisayara kurmanın başka yolu var mı?

Ekli dosyalar

• hata.JPG
    hata.JPG
    24.1 KB · Görüntüleme: 129
Moderatör tarafında düzenlendi:
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
XP home versiyonunu Simatic Manager v5.4 desteklemiyor, ya Xp prof. ya windows 2000 kurman gerektiğini söylüyor, WMWare gibi bir program aracılığıyla iki işletim sistemi kurarak v5.4 ü ikinci işletim sistemine kurabilirsin...
kolay gelsin

bildiğim kadarıyla smatic manager 5.4 windows wista da da çalısmıyor

selam arkadaşlar bendede home vardı forum içerisinde nasıl pro ya çevrilir anlatıyor bizzat denedim sonuç ok.

arkada tek çözüm var oda xp pro cd si tak pc ye ve yükseltme seçeneğini seç hem tek işletim sistemin olsun hemde mevcut bilgilerin gitmez haydi kolay gelsin başka çözüm yok

selam arkadaşlar benim bir sorum olacaktı.step7 v5.4 ü kurdum yalnız pg\pc ayarlarında usb gözükmüyor.com bağlantısı gözüküyor.benim pc adaptörüm usb girişli.şimdiden çok teşekkürler.

simatic manger 5.4 xp home editionu desteklemiyo xp profeyonel service pack 2 yi kur

dostum s7 200 için sitede microwin sp6 varr
vistaya uyumluu
calısıyoda

Step7-Prof (V5.4) Edition bu programı ben de kullanmak istiyorum ama nasıl ve nerden buluruz bilen bir arkadaş varmı ( şimdiden teşekkürler)

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri