Statik alıcılar hakkında yardım istiyorum

Arkadaşlar kolay gelsin öncelikle.Bir poşet kesme makinası için birkaç statik alıcı barayı makinaya monte etmeme rağmen belirin bir sonuç alamadım.Bu konuda az çok bilgisi olan arkadaşların yorumlarına ihtiyaç görüyorum.poşet üzerindeki statiği en iyi nasıl alabilirim mesela.evrak döküman bulamadım sitede.İyi günler kolay gelsin.

arkadasim sadece statik barayi kullanmak degil nerede kullandiginiz vede ondan sonra statik yuklenme olup olmadigida onemli siz statigi aldiktan sonrada statik elektrik yuklenme olabilir bunu onlemek icin bobin donanimini ayrica topraklamaniz vede selefonunuzu imal eden firmadan yardim isteyerek onlar tarafindan statiginin giderilmesini istemeniz ayrica bobinlerinizi depoladiginiz alandaki durumlarinizi tekrar gozden gecirmelisiniz.

merhaba biz statik alıcı çubuklar trafolar sayıcılar termostat ve motor kontrol cihazları üretiyoruz sizin sorununuzla çok kez karşılaşıyoruz .. ve en fazla karşılaştığımız nedenlerden biride makinayı yükseltmek için kullanılan plastik ve tahta takozlar makinanız tamamen betona temas etmiyorsa takozlarınızın yüksekliğinde bir demir profili makinanın altına koyarak yerle temasını sağlayın makinada topraklamam var demeyin genelde bu yeterli olmuyor yada nötr den sahte topraklama yapılıyor bu yüzden makinanızı tamamen zemine bastığına emin olun eğer bu sorununuzu gidermezise bana ulaşın baska nedenleri araştırırız numaram 0535 816 67 88 [email protected]

ilk olarak selefonun üzerindeki statik yükü ölçmeniz gerekecek,daha sonra bir şirketle temas kurup sorununuzu giderebilirsiniz
aynı problemle bir defa karşılaştık fanlı bir statik alıcı cihaz işimizi görmüştü.
veya selefon problemi olabilir imalatçısıyla görüşebilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri