Start stop buton bağlama

Böyle bi panelimiz var buna bu butonu nasıl bağlarım yardımcı olurmusunuz rica etsem şimdiden teşekkürler
C90F4A5D-A905-4076-B08D-5816AEA82B23.png
54884403-F293-4956-BE88-CCACD095ACB2.png
F845017E-D7F7-4476-866A-C812B63BC17E.jpeg
61FDEA98-A4D1-41AF-A85F-B9B6AE56BC1C.jpeg

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
panonun üzerinde start ve stop butonu var neden onu bağlama gereği duyuyorsunuz?
Çünki butonlar ters tarafta ve sürekli diğer tarafa gidip gelmemiz gerekiyor ve aynı anda da elimizdeki işi bırakmamız gerekiyor takmak istiyorum çünki diğer tarafa git gel yapmadan işimi bu butonla halletmek istiyorum

Aynı panoya mı yine bağlanacak, yoksa daha uzak yere mi, mesafe?

Kablosuz çözüm düşünmüyor musunuz?
Kablosuz cihazda var üstünde ama pek verim alamadım kumanda sürekli bozuluyor anlık kapatmam gerekiyor bazen ama kumanda da ki tuşa bastığım zaman kapatmıyor ama bu butonu takarsam tık tık kapatcam

4*0.75 kablo al

Starti paralel

Stop u seri bagla

Bukadar basit

4*075 kablo
Siyah
Kahve
Gri
Mavi

Siyah ve kahveyi sizin butonun start ucuna baglayin ve diğer ucunu panoda ki yesil butona mevcut olan kabloların yanina baglayin mesela sari yesile kahve denk gelsin yesil ve kirmiziya siyah

Sizin butonun stop ucuna mavi ve griyi baglayin

Mor kabloyu cikarin ve maviye ekleyin bantlayin
Gri kabloyuda mor kabloyu cikardiginiz uca takin

Basitce anlattim telefondan sema cizmek icin herhangi bisey yok umarim isinize yarar

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri