staj defteri

bafrali_55

Üye
merhba ben bir beton ve yapı elemanları tesisinde staj yapmaktayım ılk defa staj dosyası hazırrlıyacagımdan ne yapacagımı tam olarak bılmıyorum bu tür bi yerde staj yapmış biri varsa bana bu konnuda yardımcı olabılrıım verecegınız cvp lar iiçin şimdiden teşekkür ederım

Ben 4 yıl önce yapmıştım stajımı. Staj yerinde yaptığımız işlerinin devrelerini çizerdik yada yapılan işleri anlatırdık. Sizde gördüğünüz yapı elemanlarının şekillerini çizip bunları anlatabilirsiniz yada uygulamalı olarak yaptığınız projelerin şekilleriniz çizebilirsiniz. Kolay gelsin

Mrb topragım bende bafralıyım bende iklimlendirme ile ilgili staj dosysı hazırlamaya çalışıyorum aynen arkadaşların da dediği gibi sende staj yaptığın sürece geçirdiğin günlerdeki faliyetlerini sayafa sayfa yaz her sayfayada bi foto ekle yaptıgın çalışma ile ilgili.:D

Stajyerler, staj yaptıkları ortamda ne iş ile meşgullerse, kendilerine hangi görevler verildiyse, staj defterlerine o işleri yazarlar. Eğer kendilerine bir iş verilmediyse veya stajyer olarak sizinle ilgilenmiyorlarsa o zaman siz o iş ortamında kendinize iş oluştaracaksınız. Size iş vermeleri için çalışan personeli zorlayın. Amaç işi öğrenmek ve bunu belgelemek değil mi?

sagolun arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim

merhaba bende iklimlendirme okuyorum defteri dolduramadım çünkü bir şeyler görmedim ve ne yazacağımı bilmiyorum yaRDIMCI OLUR MUSUNUZ

çok doğru söylüyorsunuz.öğretmiyorlarsa eğer personeli zorlucaksın.püf noktalarını kaçırmıcaksın...bende KVK'DA staj yaptım.aynı durum bendede oldu.

Arkadaşlar ben alçak ve yüksek gerilim ile ilgili staj notları lazım bana yardımcı olur musunuz

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri