Stajımı Nerede Yapmalıyım?

molibden

Üye
Merhaba,ben Eskişehir Osmangazi Üniversitesi nde elektrik-elektronik mühendisliği okuyorum.3. sınıfa geçtim,ara tatil için Bursa da staj yapacak yer arıyorum.Staj yaptığım yerin bana yararlı olmasını istiyorum.Bazıları değişik alanlarda staj yapmanın deneyim açısından daha iyi olacağını,bazıları da tek bir alanda staj yapmanın ve ileride de o alanda çalışmanın daha iyi olacağını söylüyor.O yüzden biraz kararsızım,önerilerinizi bekliyorum.

Bursa Doğalgaz Çevrim Santrali staj için uygun olacağına inanıyorum. Saygılar...

Çok teşekkürler..Peki,eğer burada staj yaparsam kendimi hangi alanda geliştiririm?

Çok teşekkürler..Peki,eğer burada staj yaparsam kendimi hangi alanda geliştiririm?

Santrallerde hiç bir elektrikçinin görmediği arızalar ile karşılaşacaksın buda senin daha bilgi birikimine katkı sağlayacaktır.

Yüksek Gerilim, Alternatör sistemleri, şalt sahasını kontrol eden kumanda odaları ve diğer sistemleri kontrol eden sistemler vs vs... Yani bir santralin nasıl işleyişini öğrenirsin. Sana tavsiyem Yüksek Gerilim de kendini geliştirmen. Saygılarımla...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri