SR1 B201BD

Merhaba ! arkadaşlar ZELİO2 ile SR1 B201BD kodlu Akıllı Röleyi programlayamadım , merak ettiğim bu yazılım ile olmuyo mu acaba , yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim ?

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
valla bende anlayamadim dostum program yazamadinizmi yoksa yazdiginiz programi yükleyemedinizmi

yazdığım programı download da edemiyordum , modüldekini upload da edemiyordum ama çözdüm ; SR1 kodlu modüller için V1.1 SOFTWARE kullanılıyormuş , SR2 kodlular için ise V2 SOFTWARE kullanılıyormuş ... Şimdi de V1.1 ile SR1BD201 bağlantımda sorun oluyor , şöyle ki kurulumu yaptıktan sonra bağlandığım modüle 1 saat yada 2 saat sonra tekrar bağlanmak istediğim de olmuyor bağlantı kablosu ile igili bi hata veriyor . ANLAMADIM S.O.S !!! PLEASE ...

Arkadaşlar bi de V1.1 SOFTWARE türkçe kullanım kılavuzu olan varsa eklerse çok sevinirim ... bu işe yeni başlamaktayım da çok da hevesliyim yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden çok teşekkür ederim .

yazdığım programı download da edemiyordum , modüldekini upload da edemiyordum ama çözdüm ; SR1 kodlu modüller için V1.1 SOFTWARE kullanılıyormuş , SR2 kodlular için ise V2 SOFTWARE kullanılıyormuş ... Şimdi de V1.1 ile SR1BD201 bağlantımda sorun oluyor , şöyle ki kurulumu yaptıktan sonra bağlandığım modüle 1 saat yada 2 saat sonra tekrar bağlanmak istediğim de olmuyor bağlantı kablosu ile igili bi hata veriyor . ANLAMADIM S.O.S !!! PLEASE ...
otomasyon

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri