Sorularına cevap alamayanlar.

testcimurat

Katılımcı Üye
Zaman zaman arkadaşların sorularına cevap alamadıklarından yakındıklarını görüyorum. Bu yüzden ne tip sorulara cevap yazmadığımı belirteyim . Başka arkadaşlarda belirtirlerse faydası olur diye düşündüm.

1) Konuyu anlatmayan , acilyardım , bir bakarmısınız , sınavım var gibi konulara hiç bakmıyorum.

2) Sınav yapar gibi , bakalım yapabilecekmisiniz , kim yapabilir gibi yazılara cevap vermiyorum.

3) Özensiz ve iptidai yazılmış sorulara cevap vermiyorum.

4) Soranın bilgi seviyesinin sorduğu sorunun cevabını anlıyabileceğine inanmadığım sorulara cevap vermiyorum. (Kondansatöre panonun içindeki kutular diyen birinin kompanzasyon sorusu gibi.)

5) Daha önce gerekli gereksiz polemiğe girdiğini hatırladığım kişilerin sorularına cevap vermiyorum.

6) Daha önce yüzlerce kez cevaplanmış basit bir aramayla ulaşılabilecek sorulara cevap vermiyorum.

Bunlara dikkat edilirse cevap alabilme şansınız bir kişi artmış olur . :)

Kolay gelsin...

Mesajınızı beğendiğimi bir kenara bırakarak bu sınıf ve maddelere girmeyen sorumu neden cevaplamadığınız aklım ermiyor Sn. testcimurat sorum:
"Saza niye celmedun, geçen cuma celecektun aylar oldi celmedun" :):D
Kolay gelsin

Mesajınızı beğendiğimi bir kenara bırakarak bu sınıf ve maddelere girmeyen sorumu neden cevaplamadığınız aklım ermiyor Sn. testcimurat sorum:
"Saza niye celmedun, geçen cuma celecektun aylar oldi celmedun" :):D
Kolay gelsin

Aslında 1 numaraya yazmam gereken şıkkı unutmuşum. -1 diyerek araya giriyorum. Bilmediğim sorularada cevap yazmıyorun. Sorularınız onlardan biri olabilir. :eek:

Kolay gelsin...

Buda sizin düşünceniz Sn. testcimurat. Ama ben öyle düşünmüyorum. Gelen soruya eğer biliyorsam cevaplarım. soru tipine bakmam ayrıcalık yapmam. Saygılar...

Tüm sorulara cevap yazarım(kişisel yaklaşımımı(bildiğim kadarıyla)) sadece tek kriter mevcuttur.

Öğrencilerin sorusuna cevap verirken kasarım.

bence cevap yazarken kişinın ufkunu açacak örnek sayıcı yapmak istıyen bırıne lojik olarak 4060 veya 4040 ıle yapabılırsın deyıp kişiyi araştırmaya ıtecek şekılde cevaplarım sorduğu soruya tam hazır cevap vermek kişinin araştırma ruhunu koreltır nasılsa hazır cevap alıyorum dığer olasılıkları araştırmama gerek yok dıye duşunur bilhassa oğrencı arkadaşları araştırmaya yonlendırmek bence daha mantıklı yardım olur duşuncesındeyım

Forum istatistikleri

Konular
128,123
Kullanıcılar
449,830
Son üye
xkullanıcı45

Yeni konular

Geri