Sony RX99 kumanda bulma

Affansen

Katılımcı Üye
Ses sisteminin kumandasını kaybetmiştik, muadil kumanda da bulamadım. Ona uygun hangi kumandayı önerirsiniz?

Linkler için teşekkürler. İlk ürün satilmis zaten. 2. Link olabilir, babamın telefonunda kızılötesi vardı, bende olmadığı için test edemiyorum.😀

3. Ürün de çok pahalı. Akıllı kumanda daha ucuza gelir diye düşünüyorum.

ben senin için araştırdım, ben bilmem sen bilirsin, bir de elektronik malzeme satan depolara git onlarda olabilir

ben senin için araştırdım, ben bilmem sen bilirsin, bir de elektronik malzeme satan depolara git onlarda olabilir
Teşekkür ederim. Önce akıllı kumanda ve şu telefon kumanda olayını deneriz, olmazsa elektronik malzeme satan yerler fikri mantıklıymış.

Bugün kasetçalar kayışları gelecek onu takarken denerim kumandayı da.

@paskomya telefona inen uygulamalardan bazıları çalıştı. En azından sesini açıp kapatıyor, play pause özellikleri çalışıyor. Teşekkürler fikir için.

Hatırladığım kadarıyla bazı uygulamalara kumanda tuşları öğretilebiliyor. Tabi elde kumanda olursa.;)

Başka bir tv kumandası ile de uyumlu olabilir.

Hatırladığım kadarıyla bazı uygulamalara kumanda tuşları öğretilebiliyor. Tabi elde kumanda olursa.;)
Evet bir uygulama vardı ama telefon öğrenmeyi desteklemiyormuş. :D

Kumanda olsa Arduino ile de kopyalanıyormuş galiba ama kumanda yok elde.
Başka bir tv kumandası ile de uyumlu olabilir.
Olabilir ama modlar arası geçiş yok galiba. Yani kasetden CD'ye, oradan radyoya falan. Ama çok sorun değil. Sesi açık kapatsın. :D
Akıllı kuamanda iş görür mü?

Pardon ben tv demişim.

Akıllı kumandalarda da öğretme var ama bu türü var mı bilemem. Genelde tv ler için olanları biliyorum.

Akıllı kumandalarda da öğretme var ama bu türü var mı bilemem. Genelde tv ler için olanları biliyorum.
Ben de orada şüphelendim. Sonuçta yaygın bir model değil ki tv gibi. Başka modellerin kumandası çalışır mı? Yani bu modelin tasarımının aynısını 4 modele uygulamışlar isimleri aklıma gelmiyor.

Not: RX88 varmış aralarında. İç tasarımları aynı, sadece kolonları farklı galiba. Mesela bunlardan birinin kumandasını bulsak bizimkinde çalışır mı?

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,921
Son üye
TursuBidonu

Yeni konular

Geri