Son YazdıGım Bilgisayar Programım :)

By-CoD3rS

Üye
Birçok windows 7 uygulamasını tek programda görmek ve kullanmak nasıl olur dedm :) basit ve ufak bir program yazdım kullanmak isteyen olursa memnunıyetle ındırebılır :) kolay gelsın
sayın moderator bu bölümde bulundugum ıcın konuyla alakalı yere hiç bakmadım bı zahmet tasırsan eger :):):)

programı ındırmek ıcın :

Paylaşılan Dosya, Dosya Paylaşım Sitesinden Silindiği İçin Konu Çöpe Taşınmıştır.

ekran goruntu resmı ıse

5cdu7.jpg

eksikler vardır elbet programı kullanan arkadaslar buda olsa ii olurdu derseler onuda eklerim şıkıntı yok :)

Ellerine sağlık Hocam..!! İnşaAllah başarılarının devamını diliyorum.Saygılarımla..!!

keşke içeriği hakkında biraz daha bilgi verseydin (hangi programlar,sürümler felan)

wındows 7 ultımate ve professıonel ısletım sıstemlerınde problem yok fakat home basıc kullanıcılarında font okuyamama problemı oldugunu fark ettık bu sorunu v.2.0 da duzeltıp tekrar upload edıcem hepsınıze tesskurler kolay gelsn

keşke içeriği hakkında biraz daha bilgi verseydin (hangi programlar,sürümler felan)

abıcım wındows 7 ıcınde bulunan bıldıgın bılmedıgın bircok program var buna ılave olarak v.2.0 da uzak erişim programları eklemeyı dusunuyorum fıkrı olan varsa ve beyan ederse degerlendrım kolay gelsın

Ellerine sağlık Hocam..!! İnşaAllah başarılarının devamını diliyorum.Saygılarımla..!!

tesekkur ederım hayatında basarılar..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Programın ekran görüntüleri olsa iyi olurdu :S

Programcılık hayatınızda başarılar dilerim güzel bir başlangıç yapmışsınız :)

Programı indirmek yerine masüstünde sag tıklayın yeni klasör oluşturun klasör ismine GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C} yazın win7 de ki tüm ayarlar masaüstüne gelsin...

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,605
Son üye
osaricicek

Yeni konular

Geri